Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Tak jsem si vzpomnel, ze nez jsem navstivil Chronomag, tak jsem si chtel koupit ruzne typy hodinek, kterym se ted jenom smeju. :lol:

Uz davno jsem se tak trochu vice zajimal o hodinky nez ostatni (myslim tim, rodina, znami, kamaradi ... ), ale i tak, kdyz si pomyslim, co jsem si kupoval nebo chtel koupit... :lol: (napr. nejake Casia atd.)

 

Bylo to taky tak i u Vas?

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)
:D :D :D Bol som na tom rovnako, nez som sa dostal k chronomagu. Dovtedy to bol len quartz ale teraz ma prepadla mechanikomania Upraveno uživatelem A@A
Odesláno

Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času.

Odesláno
Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času.

Měl jsem to naprosto stejné, pohyb vteřinovky (nebo sekundovky?) po jedné se mi zdál logičtější, proto quartz. Úplně první byly Casio, které už nemám (kombinace ručky + digi), pak následovaly Casio s výškoměrem (zase kombinace ručky + digi), což bylo někdy kolem roku 1992. Mám je pořád, někdy je provětrám i v současné, mechanické éře. Mám je dlouho, nemůžu je jen tak odhodit do kouta.....

Odesláno

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Moje nejluxusnější hodinky před Velkým třeskem. Candino quarz

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

za 2600,-
Odesláno

Já měl dlouhou dobu Moeris a hrozně se mi zalíbily Festiny Tour de France a líbí se mi do teď, jen už nejsem ochotný za ně dát 6300Kč, za to už jsou obstojné mechaniky. Ale kdyby se použitých někdo z fora chtěl zbavit... :smile_anim:

Odesláno
Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času.

 

Presne tak, moje prvni hodinky taky byly mechanicke Primky... Ale pak uz to byly same quartz :suicide_anim: . I kdyz mam jeste Timex Ironman, ktere uz mam hodne dlouho a na sport obcas porad dobre slouzi.

Odesláno

Já jsem na tom byl stejně nebo podobně, ale nadělal jsem spoustu škod. Za mlada jsem měl několikery kvalitní mechaniky, na př. švýcarský chronograf Charles Nicolet z Tramelanu, nějaké Omegy apod. a všechno jsem to hloupě prodal, abych si mohl koupit modernější a lepší digitálky. Dneska bych ty hodinky pyšně nosil. Alespoň mi zůstaly krásné Prim Sport I gen. a nějaké lepší švýcary. Člověk v mládí dělá hlouposti.

Odesláno

Jo, se mnou to bylo podobný, na ruce jsem měl hodinky Dugena quartz, který nahradily rozbitý quartz chronograf JVD a toužil jsem po digitálkách SUUNTO s výškoměrem:-)

 

:helpsmilie: Nákaza chronomagem se projevila - chronograf Poljot Aviator III, Seiko orange monster, žena nosí Vostok Amfibian, Seiko 5 a Enicary. Pro sebe uvažuju o nějakých opravdových oblekovkách.

 

Na měření výšky a stoupání variometr Flytec 4005, nebo se mrknu do GPS... K čemu to mít v hodinkách.

Odesláno

Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud.

1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky

2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky

3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu.

4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-)

 

 

Odesláno
Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud.

1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky

2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky

3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu.

4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-)

Jsem sice o nejaky ten rok mladsi, ale toto je myslim vystizeno presne. :)

Odesláno
Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud.

1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky

2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky

3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu.

4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-)

Naprosto výstížné,nenapsal bych to přesněji

Odesláno (upraveno)
Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud.

1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky

2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky

3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu.

4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-)

koukám do šuplíku a je to přesné :D

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem VS

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...