Mike. Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 Tak jsem si vzpomnel, ze nez jsem navstivil Chronomag, tak jsem si chtel koupit ruzne typy hodinek, kterym se ted jenom smeju. Uz davno jsem se tak trochu vice zajimal o hodinky nez ostatni (myslim tim, rodina, znami, kamaradi ... ), ale i tak, kdyz si pomyslim, co jsem si kupoval nebo chtel koupit... (napr. nejake Casia atd.) Bylo to taky tak i u Vas?
A@A Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 (upraveno) :D Bol som na tom rovnako, nez som sa dostal k chronomagu. Dovtedy to bol len quartz ale teraz ma prepadla mechanikomania Upraveno 3. června 2007 uživatelem A@A
dadasys Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 (upraveno) Jak říkáš. Tohle bylo před chronomagem .. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 3. června 2007 uživatelem dadasys
dadasys Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 (upraveno) Terazky som majitelom.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 3. června 2007 uživatelem dadasys
Mike. Odesláno 3. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 3. června 2007 Je to tak, chronomag nas zmenil k lepsimu. (a taky k drazsimu )
Lovap Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času.
Xpak Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času. Měl jsem to naprosto stejné, pohyb vteřinovky (nebo sekundovky?) po jedné se mi zdál logičtější, proto quartz. Úplně první byly Casio, které už nemám (kombinace ručky + digi), pak následovaly Casio s výškoměrem (zase kombinace ručky + digi), což bylo někdy kolem roku 1992. Mám je pořád, někdy je provětrám i v současné, mechanické éře. Mám je dlouho, nemůžu je jen tak odhodit do kouta.....
falkkon Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Moje nejluxusnější hodinky před Velkým třeskem. Candino quarz Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. za 2600,-
falkkon Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 omlouvám se za ten guláš,je to moje první fotka na novém fóru
michali Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Stále někdy nosím staré Timex expedition z doby před chronomagem. Zatím jsem nesehnal volné fondy na sportovní automaty na které mám zálusk.
Tazatel Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Já měl dlouhou dobu Moeris a hrozně se mi zalíbily Festiny Tour de France a líbí se mi do teď, jen už nejsem ochotný za ně dát 6300Kč, za to už jsou obstojné mechaniky. Ale kdyby se použitých někdo z fora chtěl zbavit...
Mike. Odesláno 4. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Tiež tak nejak. Aj keď svoje prvé hodinky som mal mechanické Primky. Potom mi prišlo (neviem ako) na um, že keď sa sekundy počítajú po jednej, tak by aj sekundovka mala ukazovať sekundy po jednej - a tak som kúpil quartzky. Až na chronomagu mi zasa prišlo rozumné, že plynulý pohyb sekundovky lepšie vyjadruje plynutie času. Presne tak, moje prvni hodinky taky byly mechanicke Primky... Ale pak uz to byly same quartz . I kdyz mam jeste Timex Ironman, ktere uz mam hodne dlouho a na sport obcas porad dobre slouzi.
vito Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Já jsem na tom byl stejně nebo podobně, ale nadělal jsem spoustu škod. Za mlada jsem měl několikery kvalitní mechaniky, na př. švýcarský chronograf Charles Nicolet z Tramelanu, nějaké Omegy apod. a všechno jsem to hloupě prodal, abych si mohl koupit modernější a lepší digitálky. Dneska bych ty hodinky pyšně nosil. Alespoň mi zůstaly krásné Prim Sport I gen. a nějaké lepší švýcary. Člověk v mládí dělá hlouposti.
mat Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Jo, se mnou to bylo podobný, na ruce jsem měl hodinky Dugena quartz, který nahradily rozbitý quartz chronograf JVD a toužil jsem po digitálkách SUUNTO s výškoměrem:-) Nákaza chronomagem se projevila - chronograf Poljot Aviator III, Seiko orange monster, žena nosí Vostok Amfibian, Seiko 5 a Enicary. Pro sebe uvažuju o nějakých opravdových oblekovkách. Na měření výšky a stoupání variometr Flytec 4005, nebo se mrknu do GPS... K čemu to mít v hodinkách.
J.F. Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud. 1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky 2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky 3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu. 4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-)
Baker Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud. 1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky 2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky 3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu. 4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-) Jsem sice o nejaky ten rok mladsi, ale toto je myslim vystizeno presne.
marty Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud. 1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky 2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky 3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu. 4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-) Naprosto výstížné,nenapsal bych to přesněji
VS Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 (upraveno) Myslím, že všichni mí vrstevníci (40let) mají asi podobný osud. 1) 70-tá léta-mechanické dětské či jiné Primky 2) 80-tá léta-něco ze západu. Digi. V lepším případě nějaké kvarcky 3) 90-tá léta-nějaká komplikace (za komoušů to nebylo). Obvykle japonský chronograf v kvarcu. 4) nové tisíciletí-zralý výběr mechanik alias vkus Chronomag :-) koukám do šuplíku a je to přesné Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 4. června 2007 uživatelem VS
safi Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Moje hodinky před chronomagem byly quartzové Fortisy
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se