Jump to content

Recommended Posts

• Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přeji krásný den, zeptám se, máte na krámě želvy, nebo jsou jen na objednávku? A platí stále sleva pro členy Chromagu? Jsem dnes v Praze a tak bych se rád u vás před obědem zastavil.

Kupa54

Přeji krásný den, zeptám se, máte na krámě želvy, nebo jsou jen na objednávku? A platí stále sleva pro členy Chromagu? Jsem dnes v Praze a tak bych se rád u vás před obědem zastavil.

Kupa54

Kupo, mají je tam, zastav se ;)

Kupa54

Krásný den i tobě :) 

Želvy máme všechny, kromě základní černé varianty. Takže pepsi, zlaté a modré. Všechny ostatní jsou naobjednané.

Zastav se a my ti je rádi ukážeme :) 

Mockrát děkuji pánové za slova chvály :) Budu to tlumočit kolegům.

Jinak by ale asi recenze správně patřily do sekce Recenze obchodů. Tam nám i víc pomůžou.

Kupa54 - mrzí mě, že jsem u toho nemohl být, ale dorazil jsem do prodejny těsně po tvém odchodu. Díky za nákup!

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chtěl bych se tě zeptat na Seiko SDGM 003. Jestli budete mít někdy v nabídce.

Kolega už ti odpověděl do SZ :) Jenom pro ostatní, tento model zatím dodat nelze, ale třeba se to s novou distribucí Seika změní. 

• 2 weeks later...

Ahoj, bratr by chtěl ty želvy PADI pepsiny. Stále platí začátek srpna? A sleva by tam byla prosím jaká?

Díky. M.

Ahoj, bratr by chtěl ty želvy PADI pepsiny. Stále platí začátek srpna? A sleva by tam byla prosím jaká?

Díky. M.

Ahoj, 

Seiko PADI SRPA21K1 budou asi až v srpnu (přesný termín stále nevíme). Snažím se to urychlit, ale nic nemůžu slíbit dopředu. 

Cena pro členy je zatím stanovena na 11990 Kč (pokud se změní, tak budu informovat).

Mám tě tedy závazně napsat na seznam? Stačí potvrdit do SZ.

Jirka

Ahoj, ano, prosím o připsání na závazný seznam! :)

Ahoj, 

Seiko PADI SRPA21K1 budou asi až v srpnu (přesný termín stále nevíme). Snažím se to urychlit, ale nic nemůžu slíbit dopředu. 

Cena pro členy je zatím stanovena na 11990 Kč (pokud se změní, tak budu informovat).

Mám tě tedy závazně napsat na seznam? Stačí potvrdit do SZ.

Jirka

jakože celý špatně, nebo jakože si nedočkavej a ve frontě, ve který jsem taky? Já se těšim, ale tak nějak na 10% jako vždycky.

Já jsem spíš na prášky, protože si tak nějak v poklidu čekám až mi dají vědět že přilezla želvička a najednou vidím, že u ní asi bohužel nezůstane...no, musím do srpence nějak zase naškudlit, no...