Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 390
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tím pádem máme rozhodnuto a pošleme do oběhu vínovou variantu

Díky všem! 

 

Zájemci o zařazení do putování mi prosím napište SZ (rovnou připojte adresu, email a telefon). Vytvořím seznam, který pošlu společně s hodinkami, aby bylo putování co nejsnazší. Seznam nebude konečný a budete jej moct i doplnit. 

Vyvěsím ho i tady, aby bylo jasné pořadí. Když někdo nebude moct hodinky zrovna přebrat, tak se přeskočí a dle domluvy se mu hodinky pošlou jindy. To už bude na domluvě mezi vámi.

 

Každého člena poprosím o pár fotek (bude-li v jeho silách) + krátké zhodnocení hodinek, pocitů a dojmů. Všechno potom můžete publikovat do samostatného vlákna, které vytvořím. Rád bych z toho následně udělal stejný seriál, jako o putování hodinek Traser na nosime-hodinky.cz (samozřejmě s vašim svolením).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to problém, jenom to zohledníme v seznamu :) 

 

zeptam se nez poslu SZ: je doba zapujcky vinovek limitovana ? mel bych zajem o zapujceni na delsi dobu (10.12.2017 - 02.01.2018) :)

diky za odpoved

h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ani nezačala :) Snad je někdo do Tater vezme. Jedno Slovensko už na seznamu mám.

 

škoda, že akce nezačala dřív a nebo ja si ji dřív nevšiml, mohl jsem je vzit na vylet do Tater

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super napad, spytam sa rovno, planujete nieco aj pre nezne stvorenia nase ? Prave si myslim, ze by to mohlo pomoct s nakazou nakych tych zien ;)

 

Ty máš odvahu čéče. Nebo už nevíš za co utrácet? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nápad, ale nevím, jestli by to mělo takový ohlas, jako u pánského osazenstva. Každopádně si to připisuju do složky nápady a díky za něj! :) 

 

Je to super napad, spytam sa rovno, planujete nieco aj pre nezne stvorenia nase ? Prave si myslim, ze by to mohlo pomoct s nakazou nakych tych zien ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pozor - včera jsem tuto myšlenku vyslovil před ženou a byla jak pudlík, co vidí balonek...:) 

Dobrý nápad, ale nevím, jestli by to mělo takový ohlas, jako u pánského osazenstva. Každopádně si to připisuju do složky nápady a díky za něj! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak mi po konzultaci s více ženami v okolí došlo, že můžete bez problémů svým partnerkám hodinky na chvíli půjčit, protože rozměrově jim na ruku půjdou velmi dobře. 

O konkrétních dámských hodinkách jednám.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi po konzultaci s více ženami v okolí došlo, že můžete bez problémů svým partnerkám hodinky na chvíli půjčit, protože rozměrově jim na ruku půjdou velmi dobře.

O konkrétních dámských hodinkách jednám.. :)

Pche!!! Nepůjčím

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsme tu dnes do 19:00 (každý den kromě pátku). 

Já osobně tady budu do cca 17:30, pak musím běžet.

 

Dopředu se jde ale vždycky individuálně domluvit a můžu tady být i později, víkendy a podobně.

 

Do kolika je otevreno? Jsem v Praze a rad bych omrknul nejaky ty Seika. Mam nejaky místo v boxu. Ondra me včera obral o MM300  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterýkoliv jiný den bych klidně počkal i do pozdějších hodin, ale dneska musím pryč. 

Snad to stihneš a kolegové se ti budou rádi věnovat. 

 

Díky moc za info. Uvidím jak to stihnu ale zastavím se tam...  jsem v Praze zřídka, takže to bude nadlouho moje poslední šance něco okouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...