Přejít na obsah

Novinky Orient


instant

Doporučené příspěvky

Fakt dobry, ty modry. Je k nim nejakej odkaz? Na ofiko strankach to nevidim, nebo jsem slepej a nikde je nemuzu najit.

Sakra chlapi davejte k tem fotkam zdroje.. :)

Ty fotky jsou leak katalogu, který má k dispozici pár vybraných prodejců. Takže na ofiko odkazy si budeš muset nějaký čas počkat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem ty modrý GMT Stary zahlíd u Yeomana a vod tý doby na ně myslim. :) Ale koukám, že vám tady taky nic neunikne.

Kdyby tak ještě měly šroubovací korunku, to by byla paráda. A safír samozřejmě. A byly pod 40mm. Ty vole, já je chci. :) S takovou se z toho mýho japonskýho kolotoče nevymotám. Ale co, kdo by kupoval Švýcary s jednim a tim samym strojkem, že jo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to pouzdro přijde jiný. Připadaj mi tluštší nožky. Ale to je fuk. OS má ty pouzdra vymakaný, bude to dobrý. Jediný dvě věci, který mi většinou na OS vaděj, je korunka divně "nalepená" na pouzdru a pak krátká sekundovka. Ale u tadytěch se zdá, že vyslyšeli moje nejtajnější přání. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to pouzdro prijde zase stejny :-)

Stejny jsou rucky a indexy jako u Standard date. Ty maji oboustrany AR a vodotesnost 50 m, prumer pouzdra 41 mm (zmereno).

Libi se mi tam ta rezerva, ovsem tlusta gmt rucka je mi k nicemu :-)

 

Mně to pouzdro přijde jiný. Připadaj mi tluštší nožky. Ale to je fuk. OS má ty pouzdra vymakaný, bude to dobrý. Jediný dvě věci, který mi většinou na OS vaděj, je korunka divně "nalepená" na pouzdru a pak krátká sekundovka. Ale u tadytěch se zdá, že vyslyšeli moje nejtajnější přání. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to pouzdro prijde zase stejny :-)

Stejny jsou rucky a indexy jako u Standard date. Ty maji oboustrany AR a vodotesnost 50 m, prumer pouzdra 41 mm (zmereno).

Libi se mi tam ta rezerva, ovsem tlusta gmt rucka je mi k nicemu :-)

 

 

Tak uvidíme, kdo nakonec vyhraje. :)

Já jsem GMt ještě neměl, tak bych si dokázal představit, že mě to bude chvíli bavit. A pak si toho přestanu všímat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...