bent Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 chvili sem vybiral , puvodne sem objednal klasiky obyc navitimery . ale kdyz pak prisly na prodejnu a vzal sem je do ruky byly moc malicky. tak sem pak vahal mezi worldama a heritage ale nakonec sem sel do tech heritage. kov pasek, modrej podklad. kupoval sem je u dusaka . moc prijemny vsichni. cenu mi ze znamosti udelali taky perfektni . nemam digi je vyfotit. tak aspon foto z netu
bent Posted June 15, 2007 Author Report Posted June 15, 2007 daval sem foto ale nejak se nezobrazilo . tak aspon odkaz http://www.redfingerprint.com/watches_deta...NDEXSSNAVITIMER
bent Posted June 15, 2007 Author Report Posted June 15, 2007 jinak ofiko cena byla u dusaka cca 124tis. ale dostali sme se pod 100. plus z toho jeste stahnu dphcko, takze je to docela i prijatelny. nejhezci tam byly ty novy bentleye ale sem student takze na ty zatim nemam
rur Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Sice to není moje parketa, ale blahopřeji moc. Budeš přičinlivý student asi
xlaque Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Veľmi nerad pokladam rýpavú otazku,ale koľko musel nadpriemerný študent šetriť na Breitle a musel isť na brigadu,alebo stačilo štipendium ?
Guest Snow Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 jinak ofiko cena byla u dusaka cca 124tis. ale dostali sme se pod 100. plus z toho jeste stahnu dphcko, takze je to docela i prijatelny. nejhezci tam byly ty novy bentleye ale sem student takze na ty zatim nemam Jak budeš stahovat DPH, studente ? VŠE ?
steel Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Jak budeš stahovat DPH, studente ? VŠE ? zaživa a nožem
Guest Snow Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 zaživa a nožem Tak takhle asi ne, rád bych se přiučil od zkušenějších ! Jsi zkušenější, steele ?
gas Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 dph z hodinek ? jednoduché, nechám na ně namontovat mříž a přestavím je na N1
midloch Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 chvili sem vybiral , puvodne sem objednal klasiky obyc navitimery . ale kdyz pak prisly na prodejnu a vzal sem je do ruky byly moc malicky. tak sem pak vahal mezi worldama a heritage ale nakonec sem sel do tech heritage. kov pasek, modrej podklad. kupoval sem je u dusaka . moc prijemny vsichni. cenu mi ze znamosti udelali taky perfektni . nemam digi je vyfotit. tak aspon foto z netu moc ti blahopřeji, supr volba! Vítaj mezi nás
Baker Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Jak budeš stahovat DPH, studente ? VŠE ? Nechtel jsem rypat, ale take se stavim za tento dotaz. Ze by danove uznatelny naklad
Guest Snow Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Nechtel jsem rypat, ale take se stavim za tento dotaz. Ze by danove uznatelny naklad Určitě, ale v jiném státě, patrně v Dubaji či Bahrainu
Otto Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Jak budeš stahovat DPH, studente ? VŠE ? Asi nebude prodejní doklad na hodinky nýbrž na něco v čem podniká pan otec studenta
Baker Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Asi nebude prodejní doklad na hodinky nýbrž na něco v čem podniká pan otec studenta Neco jako "Hodinarstvi XY fakturuje 10 tun zeleznych trubek".
Guest Snow Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Neco jako "Hodinarstvi XY fakturuje 10 tun zeleznych trubek". , to budou mít na berňáku radost.
Jeremy Posted June 16, 2007 Report Posted June 16, 2007 Také gratuluji - sice bych volil klasické Navitimery, tj. s bílou vnitřní lunetou.. ale proč ne.. Vítej v B-klubu.
bent Posted June 17, 2007 Author Report Posted June 17, 2007 ale no tak chlapi. platil sem je sam , zadna rodina atd. proto sem to shanel nejlevnejs jak to de. u dusaka byla sleva 20 proc. a to dph. je jednoduchy. staci napsat na cloveka mimo eu. a jenom ty hodinky vyvizt na caru. takze pomohli kamaradi z ruska atd ) sedli sme do auta a vyjeli na ukrajinsky hranice plus udelali vylet po ukrajine . uz bych tam asi nejel. je to uplne jinej svet. proste total dzungle. kdo tam nikdy nebyl nepochopi
bent Posted June 17, 2007 Author Report Posted June 17, 2007 jinak chtel sem je koupit ofiko v cechach zadnej dovoz atd. kvuli zaruce. a zaplat pan pan buh. po par dnech zachla blbnout vterinovka na stopkach . tak k dusakovi. ti objednali novou rucicku . me mezitim po par dnech ta rucka na ferovku upadla. vypadalo to jak kdybych to koupil nekde na trznici. ale pak uz mi volali ze servisu ze rucku uz maj. komplet vymenili. a uz slape jak ma. ale koupit to nekde v hajzlu tak nevim co bych delal
bent Posted June 17, 2007 Author Report Posted June 17, 2007 samozrejme ze vymena byla komplet gratis na zaruku. ktera je na ty hodinky tusim dozivotni
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.