Jump to content

tak sem si udelal radost :))) navitimer heritage


bent

Recommended Posts

Posted

chvili sem vybiral , puvodne sem objednal klasiky obyc navitimery . ale kdyz pak prisly na prodejnu a vzal sem je do ruky byly moc malicky. tak sem pak vahal mezi worldama a heritage ale nakonec sem sel do tech heritage. kov pasek, modrej podklad. kupoval sem je u dusaka . moc prijemny vsichni. cenu mi ze znamosti udelali taky perfektni . nemam digi je vyfotit. tak aspon foto z netu

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply
Posted

jinak ofiko cena byla u dusaka cca 124tis. ale dostali sme se pod 100. plus z toho jeste stahnu dphcko, takze je to docela i prijatelny. nejhezci tam byly ty novy bentleye ale sem student takze na ty zatim nemam

Posted

Sice to není moje parketa, ale blahopřeji moc. Budeš přičinlivý student asi :)

Posted

Veľmi nerad pokladam rýpavú otazku,ale koľko musel nadpriemerný študent šetriť na Breitle a musel isť na brigadu,alebo stačilo štipendium ? :thumbsup_anim:

Posted
jinak ofiko cena byla u dusaka cca 124tis. ale dostali sme se pod 100. plus z toho jeste stahnu dphcko, takze je to docela i prijatelny. nejhezci tam byly ty novy bentleye ale sem student takze na ty zatim nemam

 

Jak budeš stahovat DPH, studente ? VŠE ? :lol2:

 

Posted
zaživa a nožem

Tak takhle asi ne, rád bych se přiučil od zkušenějších ! Jsi zkušenější, steele ?

Posted
chvili sem vybiral , puvodne sem objednal klasiky obyc navitimery . ale kdyz pak prisly na prodejnu a vzal sem je do ruky byly moc malicky. tak sem pak vahal mezi worldama a heritage ale nakonec sem sel do tech heritage. kov pasek, modrej podklad. kupoval sem je u dusaka . moc prijemny vsichni. cenu mi ze znamosti udelali taky perfektni . nemam digi je vyfotit. tak aspon foto z netu

 

 

moc ti blahopřeji, supr volba! Vítaj mezi nás :thumbsup_anim:

Posted
Nechtel jsem rypat, ale take se stavim za tento dotaz. Ze by danove uznatelny naklad :D

 

Určitě, ale v jiném státě, patrně v Dubaji či Bahrainu ;)

 

Posted
Asi nebude prodejní doklad na hodinky nýbrž na něco v čem podniká pan otec studenta :smile_anim:

Neco jako "Hodinarstvi XY fakturuje 10 tun zeleznych trubek". :D

 

Posted
Neco jako "Hodinarstvi XY fakturuje 10 tun zeleznych trubek". :D

:clap: :clap: , to budou mít na berňáku radost.

 

Posted

Také gratuluji - sice bych volil klasické Navitimery, tj. s bílou vnitřní lunetou.. ale proč ne.. Vítej v B-klubu.

Posted

ale no tak chlapi. platil sem je sam , zadna rodina atd. proto sem to shanel nejlevnejs jak to de. u dusaka byla sleva 20 proc. a to dph. je jednoduchy. staci napsat na cloveka mimo eu. a jenom ty hodinky vyvizt na caru. takze pomohli kamaradi z ruska atd :)) sedli sme do auta a vyjeli na ukrajinsky hranice plus udelali vylet po ukrajine . uz bych tam asi nejel. je to uplne jinej svet. proste total dzungle. kdo tam nikdy nebyl nepochopi

Posted

jinak chtel sem je koupit ofiko v cechach zadnej dovoz atd. kvuli zaruce. a zaplat pan pan buh. po par dnech zachla blbnout vterinovka na stopkach . tak k dusakovi. ti objednali novou rucicku . me mezitim po par dnech ta rucka na ferovku upadla. vypadalo to jak kdybych to koupil nekde na trznici. ale pak uz mi volali ze servisu ze rucku uz maj. komplet vymenili. a uz slape jak ma. ale koupit to nekde v hajzlu tak nevim co bych delal

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...