Proč Češi neradi platí za služby?
Nájem věci
41 hlasů
-
1. Vzali byste si věc k běžnému užívání na 1-2 letý nájem?
-
Rozhodně ne16
-
Spíše ne5
-
Záleží na podmínkách18
-
Spíše ano2
-
Rozhodně ano0
-
- Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.