Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

Kdyz jsem cca 2 roky zpatky ten rubberB kupoval, tak jsem si taky neumel jine reseni nez to prilehaci predstavit... ale pak me nejak zprudilo to nandavani, hodinky neslo pak nikde ani poradne odlozit a navic mi tlacil zespodu na lunetu a sla hur otacet (coz mohla byt vada konkretniho kusu, nevim)... a taky jsem si vzdycky predstavoval, ze kdyz ty hodinky namocim (chodim se s nima normalne koupat v lete), jak to pak tam asi vysycha... aktualne tedy se zmenou spokojenost.. :-)

před 5 minutami, LovecK napsal:

Jarku, Tropic mi přijde lepší na plechy, na tu keramiku asi Everest, ale proč to vůbec měnit, ten tah je super a nemám potřebu se s tím prc*t... :) 

To aby jsi ho nedojebal při nějakém tom dovádění 😅 A to i při tom letním, v Egyptě jsem se třeba na padáku zasekl o karabinu a hned jsem přišel o kousek korunky na sponě. Tah mají super, souhlas, ale do akce jedině gumák, neuvěřitelně pohodlná záležitost, kde hluboké vrypy nehrozí :punk:

DSC03463.JPG

před 8 hodinami, Jarett napsal:

Everest jde nasadit o dost lépe, než RubberB, ale hlavně je to v rukách a dobrém nářadí. Vanguard je opravdu o dost měkčí, ale v této kategorii mi přijde lepší Tropic ... 

image.thumb.png.f86934c895eb4f1bade521e52d6ff05c.png

vypada to skvele