petr_cha Odesláno 17. července 2023 Nahlásit Odesláno 17. července 2023 Kdyz jsem cca 2 roky zpatky ten rubberB kupoval, tak jsem si taky neumel jine reseni nez to prilehaci predstavit... ale pak me nejak zprudilo to nandavani, hodinky neslo pak nikde ani poradne odlozit a navic mi tlacil zespodu na lunetu a sla hur otacet (coz mohla byt vada konkretniho kusu, nevim)... a taky jsem si vzdycky predstavoval, ze kdyz ty hodinky namocim (chodim se s nima normalne koupat v lete), jak to pak tam asi vysycha... aktualne tedy se zmenou spokojenost.. :-)
Jarett Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Everest jde nasadit o dost lépe, než RubberB, ale hlavně je to v rukách a dobrém nářadí. Vanguard je opravdu o dost měkčí, ale v této kategorii mi přijde lepší Tropic ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
LovecK Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Jarku, Tropic mi přijde lepší na plechy, na tu keramiku asi Everest, ale proč to vůbec měnit, ten tah je super a nemám potřebu se s tím prc*t...
African Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 5 minutami, LovecK napsal: Jarku, Tropic mi přijde lepší na plechy, na tu keramiku asi Everest, ale proč to vůbec měnit, ten tah je super a nemám potřebu se s tím prc*t... To aby jsi ho nedojebal při nějakém tom dovádění A to i při tom letním, v Egyptě jsem se třeba na padáku zasekl o karabinu a hned jsem přišel o kousek korunky na sponě. Tah mají super, souhlas, ale do akce jedině gumák, neuvěřitelně pohodlná záležitost, kde hluboké vrypy nehrozí Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Dez123 Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 3 hodinami, Jarett napsal: Everest jde nasadit o dost lépe, než RubberB, ale hlavně je to v rukách a dobrém nářadí. Vanguard je opravdu o dost měkčí, ale v této kategorii mi přijde lepší Tropic ... To vypadá super, je to tento, nebo nějaký jiný? Děkuji Řemínek Tropic - černý | Helveti.cz
kloubik Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
LovecK Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 @African já ty jebance beru jako vzpomínku...
African Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 6 minutami, LovecK napsal: @African já ty jebance beru jako vzpomínku... A tak to zase beru Každopádně za mě je gumák pohodlnější na blbnutí....
Monolith Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jarett Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 4 hodinami, Dez123 napsal: To vypadá super, je to tento, nebo nějaký jiný? Děkuji Řemínek Tropic - černý | Helveti.cz Originál https://tropicstrap.com
Kid_A Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 8 hodinami, Jarett napsal: Everest jde nasadit o dost lépe, než RubberB, ale hlavně je to v rukách a dobrém nářadí. Vanguard je opravdu o dost měkčí, ale v této kategorii mi přijde lepší Tropic ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. vypada to skvele
Monolith Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Hasňa Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 vypada to skveleVypadá to děsně.
LovecK Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 před 59 minutami, Hasňa napsal: před 4 hodinami, Kid_A napsal: vypada to skvele Vypadá to děsně. Jo!
petr_cha Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 :-) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Karussell Odesláno 18. července 2023 Nahlásit Odesláno 18. července 2023 Rozmohl se nam tady takovej nesvar…
macomaco Odesláno 19. července 2023 Nahlásit Odesláno 19. července 2023 Tak jsem se konečně rozhoupal Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
African Odesláno 19. července 2023 Nahlásit Odesláno 19. července 2023 před 6 hodinami, macomaco napsal: Tak jsem se konečně rozhoupal Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Dobrá volba, taky dnes velká oranžová Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
ondrejm Odesláno 20. července 2023 Nahlásit Odesláno 20. července 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Návštěvník dabelM Odesláno 21. července 2023 Nahlásit Odesláno 21. července 2023 Parapetovka Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se