Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

@kuncák7S tim počítám. To je tak jediný, na co se zmůžete, když už Musa je ze hry. Za to, jak se Koza teď zved, mu ale opravdu přeju, aby vám ho tam šoup. Nemusí bejt výstavní, stačí sklepnout Hložanovu pumelici. A furt se hraje o vládce Prahy, takže bych ho bejt váma moc neztrojoval, jsou tam další, co uměj dát fíka.

Pikoška by byla pentle, jestli by se Kanga vzdal kopu pro Kozáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, bandicoot napsal:

@kuncák7S tim počítám. To je tak jediný, na co se zmůžete, když už Musa je ze hry. Za to, jak se Koza teď zved, mu ale opravdu přeju, aby vám ho tam šoup. Nemusí bejt výstavní, stačí sklepnout Hložanovu pumelici. A furt se hraje o vládce Prahy, takže bych ho bejt váma moc neztrojoval, jsou tam další, co uměj dát fíka.

Pikoška by byla pentle, jestli by se Kanga vzdal kopu pro Kozáka.

Taky v to doufám, ta pentle mne nenapadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, bandicoot napsal:

@kuncák7S tim počítám. To je tak jediný, na co se zmůžete, když už Musa je ze hry. Za to, jak se Koza teď zved, mu ale opravdu přeju, aby vám ho tam šoup. Nemusí bejt výstavní, stačí sklepnout Hložanovu pumelici. A furt se hraje o vládce Prahy, takže bych ho bejt váma moc neztrojoval, jsou tam další, co uměj dát fíka.

Pikoška by byla pentle, jestli by se Kanga vzdal kopu pro Kozáka.

Vládce Prahy sice ještě v pácu je, ale to mě fakt nezajímá, chci Vás rozsekat a oslavit titul :-)). A jsem zvědavej, jak dlouho Hložka udržíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, musím uznat, že Slavia byla letos (nejenom letos), docela najetá a titul si zaslouží. Na druhou stranu, když jsem někde četl Tvrdíka, že tam mají skoro 1mld rozpočet, tak si říkám, jestli to má šanci někdo překonat? Sám Nezmar někde psal, že Slavia v současném stavu překonala prostředí české ligy a v tom má pravdu. Hrají cca 2-3 těžké utkání v lize (Sparta/Plzeň, možná Jablonec), a potom je prověří jen Evropa. Celé je to bohužel o penězích, které se odráží v kvalitě fotbalového prostředí klubu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne, ze se ted vezeme na cinskejch penezich. Proc ne. Anglicky kluby se vezou na arabskejch a ruskejch a Sparta se veze na kretinskejch. To vsechno je vzdycky jen docasne a z roku na rok muze bejt z 1 mld treba hovno a bude sešup 🙂 Na to jsme mi Sesivky holt zvyklí, takze je potreba si uzivat ted, uhrat treba nejakou Evropu, vyhrat dalsi titul a hlavne.....nakopat Spartu do prdele 🙂 A vo tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Frantik napsal:

Tak jasne, ze se ted vezeme na cinskejch penezich. Proc ne. Anglicky kluby se vezou na arabskejch a ruskejch a Sparta se veze na kretinskejch. To vsechno je vzdycky jen docasne a z roku na rok muze bejt z 1 mld treba hovno a bude sešup 🙂 Na to jsme mi Sesivky holt zvyklí, takze je potreba si uzivat ted, uhrat treba nejakou Evropu, vyhrat dalsi titul a hlavne.....nakopat Spartu do prdele 🙂 A vo tom to je.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...