Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Ale že VAR hru spíš kurví a je to další prostor pro levárny, je fakt.

Jsem taky proti, je ale zvláštní, že se to převážně ohyba hlavně u nás. V Anglii, Německu a Španělsku, kde to dost sleduju se občas něco taky prihne, ale že by to bylo každé kolo a že by to ovlivnilo celej zápas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jsem taky proti, je ale zvláštní, že se to převážně ohyba hlavně u nás. V Anglii, Německu a Španělsku, kde to dost sleduju se občas něco taky prihne, ale že by to bylo každé kolo a že by to ovlivnilo celej zápas?

v zápase Dortmundu se stala podobná situace jako včera nebo dnes... odvoláni gólu kvůli nějakému předešlému faulu. Jenže tam do tohoto média tolik nešijí a tím pádem neviří mezi fanoušky nenávist. Tady se k tomu vyjadřuje každej,kdo má do prdele díru a podle toho to vypadá. Každé rozhodnutí je špatně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Spartička dneska ve tři spustila prodej charitativních roušek šitých chráněnou dílnou ze starých tréninkových triček.

 

Věděl jsem o tom z instáče a seděl jsem u kompu od 14:55 a F5 jsem mačkal jak kdysi čudlik u dekatlonu na Atari.

 

Server pod náporem tý správný půlky národa padal jak němci do krytu, ale zdá se, že jsem se přes tisíc kliků směrem na "500 internal server error" nakonec proboxoval až k platební bráně a k potvrzujícímu mailu.

Když jsem si web otevřel pak, už tam jsou jen fanouškovský roušky.

 

Tak jsem zvědavej, byl to fičák. Ale mám zaplaceno a potvrzeno. Plus odesláno pár šupů na charitu.

 

Charita a drobný PR okolo nám jde líp než fotbal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...