Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Pekné fotky. Moje sú na ceste do servisu. Z ničoho nič sa zastavili. Po nejakom pohybe sa rozbehli na cca. 5 sekúnd a stop. Tak snáď čoskoro dorazia v poriadku.

Aha, tak to je nemile :( , ale muze se to stat. Stava se to i u mnohem drahsich firem. Pak pisni, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: hezké fotky opravdu povedených hodinek.

Diky Honzo ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dufi: diky pane :) .

Andy: zadna tragedie to neni, o neco horsi, nez kartacovana ocel ale o neco lepsi, nez lestena. Na spone mam 1 mini vlasecnici, jinak je cista.

post-30673-0-19225000-1459106489_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to škrábání jsem se chtěl také zeptat. Vím, že jsem s tím prudil hned na začátku :-)

Nicméně to jsou dobré zprávy, tano. Bál jsem se, že to bude o dost horší. A podle fotky spony to vypadá skoro na úplnou pohodičku. O to víc gratuluji k výběru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to škrábání jsem se chtěl také zeptat. Vím, že jsem s tím prudil hned na začátku :-)

Nicméně to jsou dobré zprávy, tano. Bál jsem se, že to bude o dost horší. A podle fotky spony to vypadá skoro na úplnou pohodičku. O to víc gratuluji k výběru.

Co je malinko problem, tak to jsou plosky mezi clanky tahu, dochazi tam k mirnemu osupovani, jak se tah ohyba. Videt to nejak ale neni. Jinak zadny dalsi problem. Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano: Už nevím, co bych k tomu dodal. Krásný hodinky a fotky jejich krásu jenom podtrhují. Stále dokola se o tom přesvědčuji. S titanem mám stejné zkušenosti. Povrchová úprava se ošoupe jen v místech styku dvou součástí - třeba dílků tahu nebo segmentů spony. Jinak je to parádní materiál, který mám na hodinkách moc rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Siwi, Tve zkusenosti mohu jen potvrdit ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas je fakt pekny. Ja lituju,ze jsem ty sve prodal.

Take si myslim, skoda jich. Ta pepsi je bozi. Jo a diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj,uz se pracuje na novejch :-). Chybej a moc.

A budou to pepsi? Po 3 x jestli to dobre sleduji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...