Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Má žena po x letech psaní, dokončila své dílo, které by ráda vydala. Jedná se o nenáročnou, až odpočinkovou literaturu, která je plná černého humoru. Mrkněte na její kampaň na hithitu, jsou tam ukázky z knihy a ilustrace. Pokud by Vás to zaujalo, budu rád, když ji podpoříte. 

Odkaz na kampaň

 

news_image_1600507176663

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošičku rozpačitý - dočetl jsem " Saturnin zasahuje " od Miroslava Macka ( prý podle původních poznámek ). No je to lepší než předchozí snaha - " Saturnin se vrací ", ale furt to nějak není ono

Teď jsem ho prohlížel v Luxoru, ale vrátil zpátky do police... už to první pokračování mi přišlo jen jako “skoro Saturnin”... :—)) no, možná se pro něj ještě vrátím ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V antikvariátu jsem narazil na knihu "Za všechno může kapitán", autor Achille Campanile. Od první do poslední stránky kniha plná absurdního humoru. Pokud má někdo rád prapodivné zápletky a bizarní postavy, tak vřele doporučuji.

Kap.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2020 v 19:13, paro napsal:

Dočetl jsem Gentlemana v Moskvě. Začínal jsem bez valných očekávání, ale za 2 večery jsem to přelouskal. Fikce, ale realna.

Diky za tip. Bez doporuceni bych tuhle knihu nejspis minul, o to jsem radsi, ze se tak nestalo. Obstaral jsem si to jako audioknihu a velmi prijemna zalezitost. Nejspis se k tomu jeste vratim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Žamboch : Bakly - V objetí smrti - velmi čitelné

                              - Hledání smrti - rovněž velmi čitelné

 

A v předzvěsti nového díla Joshua Dalzelle - Nové hranice jsem pro oživení prolistoval předchozí díly: Černá flotila -Válečná loď, Volání do zbraně a Protiúder 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...