Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Jo, jo, taky v praci porad v kosili, takze souhlas, zadny problem s rukavem:) I pres ten klenuty safir  jsou porad docela nizke a na ruce pohodlne.. Mimochodem neni ten remen nahoodu od Geckoty? Vypada hodne podobne jako ten muj.. Moc peknej  ;)

 

Jedna starsi, asi uz tu nekde bude... 

 

Jo, je od Geckoty. Za ty peníze mi to přijde fakt super kvalita. Navíc s roztečí u těhlech hodinek to taky není na žádný konfekční vybírání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní nákup, trošku impulzivní, moje první Orisky. Včera jsem je viděl poprvé naživo, večer prostudoval, v noci jsem se trochu vrtěl v posteli a ráno pro ně běžel. 

Musím říct, že jsou úžasný. Ciferník, indexy, ručky, pouzdro, řemen v BS stylu k tomu taky skvěle ladí a ten vypuklý safír je prostě paráda. Datum hezky schovaný na šestce.

Konečně mám aspoň trochu bronzu na ruce. Jen nedoporučuju majitelům Igenů, protože při letmém pohledu to vypadá jako ochmataná luneta PS1  :D

Uvnitř Selita, tak jsem zvědav na přesnost. Myslím, že to můžou být skvělé univerzály a že si teď ostatní moje hodinky trochu odpočinou.

 

post-20760-0-56304700-1548847075_thumb.jpg

post-20760-0-83401200-1548847087_thumb.jpg

post-20760-0-65840900-1548847097_thumb.jpg

post-20760-0-96724600-1548847106_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, zajímavá kombinace. Moc hezký.

Díky.

 

Gratulujem, vyzeraju super, urcite budes spokojny.. daj potom info ako su na tom s presnostou.. mne robia denne 6 sekund do minusu..

 

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

Děkuju. O přesnosti napíšu za pár dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris na smyslu.

 

 

Zdravím pánové, tak od včerejška se i já hlásím do klubu 65. Moc se mi zamlouvají :-)

attachicon.gifimg_1548923173959-992x560.jpg

 

Hezké to máte chlapci. Koukám, že nemáte ochmatanou lunetu jako já a že datum je na trojce, jinak asi stejný, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem, vyzeraju super, urcite budes spokojny.. daj potom info ako su na tom s presnostou.. mne robia denne 6 sekund do minusu..

 

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

Tak prvních 24 hod za námi a odchylka +12 sekund. Na ruce byly pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní nákup, trošku impulzivní, moje první Orisky. Včera jsem je viděl poprvé naživo, večer prostudoval, v noci jsem se trochu vrtěl v posteli a ráno pro ně běžel.

Musím říct, že jsou úžasný. Ciferník, indexy, ručky, pouzdro, řemen v BS stylu k tomu taky skvěle ladí a ten vypuklý safír je prostě paráda. Datum hezky schovaný na šestce.

Konečně mám aspoň trochu bronzu na ruce. Jen nedoporučuju majitelům Igenů, protože při letmém pohledu to vypadá jako ochmataná luneta PS1 :D

Uvnitř Selita, tak jsem zvědav na přesnost. Myslím, že to můžou být skvělé univerzály a že si teď ostatní moje hodinky trochu odpočinou.

 

IMG_4630.jpg

IMG_4633.jpg

IMG_4632.jpg

IMG_4631.jpg

Paráda, já čekám na 40mm v nebronzové variantě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, tak od včerejška se i já hlásím do klubu 65. Moc se mi zamlouvají :-)

attachicon.gifimg_1548923173959-992x560.jpg

Gratulace gratulace. Petasedesatky jsou luxus, to je neco jako 14 hodin pomalu pecenej bucek, kdo neochutnal nevi a neumi si ani predstavit a kdo neni blbej, ma ho doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mna to vyzera na lasku na hodne dlho.. su uzasne.. hladaj, nech sa Ti podari ich kupit..

a jedna motivacna..

attachicon.gifIMG_4218.jpg

 

Odoslané z iPhone Xs max cez Tapatalk Pro

 

 

Tyhle hodinky jsou fakt bozi...

 

 

Jsou parádní ve všech variantách.

Jen jsem dodneška netušil, že se dělají v rozměru 42 mm (a těch je většina) a pak jsou 36 mm. Protože ty moje trochubronzovky jsou 40 mm. 

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...