Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Moc pěkné! :) Dá se ta pomalu vznikající patina lunety vrátit do původního stavu? Co se na to používá za roztok? 

 

O něco větší brácha...  ;)

 

Díky. Máš to taky pěkný, já jen že na mě už je 42 mm hodně. Postižen vintážkami jsem zjistil, že se dají na chlapský ruce nosit i 34 mm hodinky a že fakt nechápu, jak jsem mohl nosit kdysi 46 mm.

Jak se odstraňuje patina nevím, na to tady budou jiní borci.

Popravdě řečeno, já na tom kousku bronzu na mých hodinkách žádnou patinu nevidím ani asi po roce, co je mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Máš to taky pěkný, já jen že na mě už je 42 mm hodně. Postižen vintážkami jsem zjistil, že se dají na chlapský ruce nosit i 34 mm hodinky a že fakt nechápu, jak jsem mohl nosit kdysi 46 mm.

Jak se odstraňuje patina nevím, na to tady budou jiní borci.

Popravdě řečeno, já na tom kousku bronzu na mých hodinkách žádnou patinu nevidím ani asi po roce, co je mám.

presne moja rec. u mna je max a ideal 39 - 40mm, tych 34mm by uz bolo asi malo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie BICO co som postol sa robia iba ako 40mm. Potom sa robia este v 36mm(co bola udajne povodna velkost) ale na rukach som to realne nemal. Tie moje nosi aj zena nevyzeraju na nej vobec zle, takze 40 bude univerzalka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká nová verze ve spolupráci s oděvní firmou. Přijde mi, jestli už to nedojí moc, jak Omega Speedy :) každopádně 40 mm velikost a noudejt kvituju. Ještě kdyby se zas vrátili k nerez lunetám, já tomu bronzu furt nějak nemůžu přijít na chuť, i když ho je tu málo

 

6AE02B8E-3196-43B5-A8C6-40B0648AC6A2.jpeg

15525164-E43F-4F06-97A9-E99104703FE6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tahle mentolově zelená barva cifru ještě nebyla a ND byl zatím jen u té Topper edice těch mých bývalek s číslama a pak u té loňské “kontroverzní” ghost bezel limitky s ručním nátahem. Tu absenci data bych fakt ocenil u vícero verzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Povidláček napsal:

Nějaká nová verze ve spolupráci s oděvní firmou. Přijde mi, jestli už to nedojí moc, jak Omega Speedy :) každopádně 40 mm velikost a noudejt kvituju. Ještě kdyby se zas vrátili k nerez lunetám, já tomu bronzu furt nějak nemůžu přijít na chuť, i když ho je tu málo

Ta zelená je skvělá, tu bych mohl. Ten bronzový okraj lunety je stejný jako u těch mých. Přijde mi, že zelená a bronz dohromady jdou. Ale zase bych musel oželet datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...