Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

@Sphinxx: Souhlas, 5-6 za zánovní nebo nové je dobrá cena a pokud se takhle povedou i se zárukou, není o čem. Na druhou stranu, já vždy Seiko bral jako skvělý poměr cena/výkon a upřímně to už u SKX/nových pětek za desítku nevidím.

 

@Pepino777: Hlavně vybírej podle reálných fotek, případně si je nech od prodejce poslat, pokud nebudeš nakupovat osobně. Seiku často nelícuje armovák s indexy/lunetou, takže pak je člověk z hodinek akorát zklamaný.

ujetej armovák s indexy/lunetou není vada, ale vlastnost, která se při prodeji uvádí jako odchylka přesnosti. Např.: "Hodinky mi jdou -6s/24h a armovák ulítává 1s do plusu" :) :) 

PS: rolex už to taky začal uvádět :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

89b4e7b6375a51b79b9fa94eb221531b.jpg

 

Tak mam foto. Zda se mi ze jim trosku ujela barva na lunete. Je to nejaky cinsky nepovedeny dil, nebo to taky patri k neduhum SKX? A nez mi prodejce odpovedel, vyplavalo na povrch dalsi dilema. 7 tis za skx z italie bez zaruky a nebo 8,5 tis za zelvy s 5 letou zarukou z ceskeho obchodu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tak mam foto. Zda se mi ze jim trosku ujela barva na lunete. Je to nejaky cinsky nepovedeny dil, nebo to taky patri k neduhum SKX? A nez mi prodejce odpovedel, vyplavalo na povrch dalsi dilema. 7 tis za skx z italie bez zaruky a nebo 8,5 tis za zelvy s 5 letou zarukou z ceskeho obchodu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

skx se nepadělají, ale aftermarket díly jsou všude k sehnání.

Pokud už teď lpíš na dokonalosti, tak skx tě nejspíše neukojí, ale v hodinařině se  za dokonalost platí sta tisíce (a i tam taky sem tam něco nesedí nebo někomu "ujede barva"), tak pokud máš budget 10kKč budeš muset trochu slevit z nároků nebo koupit apple watch :)

Kup nové pětky a budeš happy

https://www.hodinky-365.cz/seiko-5-sports-style-automatic-srpd55k1-x1183225?gclid=EAIaIQobChMIlILp8Z2j5QIVAuDtCh1Qzg9rEAQYAyABEgIiSPD_BwE

 

post-23865-0-71760500-1571313328_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen apple watch ne, děsí mě představa, že budu muset každé dva dny nabíjet i hodinky. Neříkám že nějak extra lpím na dokonalosti, jen mě zajímalo jestli je to možné u originálního dílu, nebo jestli je to čína.

 

 

Po těch pětkách jsem už taky koukal, ale to si opravdu můžu rovnou koupit ty želvy, které mají šroubovací korunku a 200m

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...