Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Pondelok prišli z opravy v rámci záruky - zastali...Kupované Timestore.sk čiže neautorizovaný predajca. Na stránke píšu že majú vlastného hodinara. Výsledok reklamácie : vykonanie malej opravy - prečistenie. Dnes som s nimi bol v malom rodinnom bazéne a po 5 min sa zarosili. Tak asi ten hodinar nepočul o tlakovej skúške...Poradíte mi čo mám s nimi teraz robiť? Môžu skorodovat? Som na dovolenke na Morave a tak skoro sa k hodinarovi nedostanú...

5D2BDBBD-23B7-4149-AF7C-E2E7DF13D4F0.jpeg

11F46582-D3E8-4CFA-B0ED-EDBA5FD9974B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pondelok prišli z opravy v rámci záruky - zastali...Kupované Timestore.sk čiže neautorizovaný predajca. Na stránke píšu že majú vlastného hodinara. Výsledok reklamácie : vykonanie malej opravy - prečistenie. Dnes som s nimi bol v malom rodinnom bazéne a po 5 min sa zarosili. Tak asi ten hodinar nepočul o tlakovej skúške...Poradíte mi čo mám s nimi teraz robiť? Môžu skorodovat? Som na dovolenke na Morave a tak skoro sa k hodinarovi nedostanú...
5D2BDBBD-23B7-4149-AF7C-E2E7DF13D4F0.thumb.jpeg.fc95e39ee44f553a056a2f12821d21ed.jpeg
11F46582-D3E8-4CFA-B0ED-EDBA5FD9974B.thumb.jpeg.f79b6abfa7f28ae98ba5bf9d7b33e048.jpeg
Odsroubuj a vytahni korunku jako prvni pomoc

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamuj, tohle mi kdysi dávno udělaly casia po výměně baterky. Nakonec v rámci záruky na službu (hodinky byly 3 roky po záruce ale na službu je půl roku od úkonu záruka) vyměnili strojek, protože princezna, co měnila baterku neudělala zkouškou vodotesnosti a sama i přiznala, že ani nevyměnila těsnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je problém to reklamovať...už som im písal a poslal foto, aj keď si to niekto pozrie až v pondelok. Len mám pochybnosti ohľadom riešenia reklamácie. Záruka konci v septembri a mám tie hodinky veľmi rad tak rozmyslam že ich zverím niekomu inému, hodinarovi s profesionálnym prístupom. Su to lacné hodinky, ale ozaj mi na nich záleží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak se hlásím do klubu,včera poprvé na ruce. Naplnilo se očekávání,hodinky super,bohužel musím řešit ,technický problém, ale až se vyřeší, tak budu spokojený. 
20200901_115725.thumb.jpg.3838e87b9068feb6830325a0d3a5ece9.jpg

Ťah je enginier jedna alebo dva ? Fakt super vyzerá. Príhod ešte niečo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...