Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Taky přidám svůj kousek, trochu tepla v této zimě a vzpomínka na plavbu. 🙂 Jinak po 5 letech se mi po týdnu o minutu zpožďují. Pravda, že při kancelářské práci toho tolik nenachodí a na práci je většinou odkládám (ale už toho také dost zažily a zatím pořád tikají). Každopádně jsou to skvělé hodinky! 

IMG_4726.thumb.jpeg.d50b24ec4c42a8ee7866618b80cb0c88.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 8:07, Potvor napsal:

To se bohužel stává i u mnohem dražších kousků od toliko opěvovaných evropských značek. U Seika je to ale už takový kolorit... Mám to také na 009 (v mém případě J verzi), dokonce i na SARX...

Ok... Mám od Seika ještě Samuraje a ty jsou v tomto ohledu perfektní, dokonce i indexy s lunetou sedí 🙂 Btw. s těmi opěvovanými evropskými značkami máš pravdu. Koupili jsme tátovi k Vánocům Hamilton Khaki Field Automatic a tam je to v bleděmodrém to samé. Náštěstí táta není hnidopich jako já a neřeší to. Každopádně u těch Hamiltonů mě to naštvalo ještě víc... Přeci jen je to už o vyšší kategorie než SKX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 20:33, Vladino125 napsal:

@Rider je to viac menej Ok - zas nezabúdaj na cenovú reláciu o ktorej sa bavíš.

Ok v danej cene aj tak nič lepšie nezoženieš.

Je mi to jasný. Spíš jsem se chtěl ujistit, zda je to opravdu běžný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, chtěl bych si koupit Seika SKX 013 z obchodu Creation Watches, ale bohužel tento typ je totálně vyprodán. Myslíte, že už se nevyrábí, nebo dá se tam poslat dotaz? Kde bych mohl tyto hodinky levněji sehnat? Nemíním dávat 11 kilo korun jako v našich obchodech.  Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku konkrétnemu modelu sa vyjadriť neviem, ale mam pocit, že sa uz nevyrabaju.

Ku creationwatches len tolko, ze ak zvolis dopravu klasickou postou (singapore post) tak rataj s tym, že to potrva aj 6 a viac tyzdnov. Odoslali mi zasielku 15.12. a az 4.2. prisla na Slovensko. Teraz to uz trci na colnici bo mi to zachytili.
Ak to pojde DHL tak tam by asi problém nemal byt, no zaplatis viac na colnom konani.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...