Přejít na obsah

Doporuč dobrého hodináře


Doporučené příspěvky

Pěkné foto. :)

 

> dehyd - :D kdepak - ani taková věc, jako je svatba, mi nezatemnila mozek. Vyšly cenově ani ne na polovinu nových v Čechách, a to i s totální renovací u Dušáka, po které jsou doopravdy bez nejmenšího škrábanečku. Uvnitř se mění skoro polovina věcí.

 

Za ušetřené peníze pojedem na lepší svatební cestu..

Přirozeně - každý dle svého gusta :) Jen mi to překvapilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

to dogee:u pana Konečného jsem už díky tvému příspěvku byl.Hodinky se právě opravují (70 let staré letecké OLMA) a mé dojmy z první schůzky jsou velmi pozitivní.Už se těším,až si pro ně půjdu!Bohužel,do těch druhých si netroufnul pustit,takže proto,pokud je chci mít zgenerálkované,musím zajít do servisu Hanák v Brně.Proto jsem se také ptal,takže díky za doporučení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Tak tady je zase moje skvělá zkušenost - už jsem jim svěřil staré rakety, tissoty a dokonce i jedny kapesní omegy a vždycky maximální spokojenost ... :) Je to takový ten klasický hodinář - starší pán, brýle, špatná chůze a ruce ze zlata ... :) Tu novou prodejnu neznám, jezdím do Vršovic ... .

 

http://www.hodiny-zlato.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám bohužel s p.Zahradníkem negativní zkušenost. Poškodil těsnění v hodinkách Quartz, ač se dušoval, že vše bude OK. A ještě si nějak matně vybavuju, že mi dal baterku, která byla v cuku letu "pryč", v dalším hodinářství jen vyměnili těsnění, stálo to méně a baterka vydržela 3x tolik. Ale už je to tak 5 let zpátky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se přiznám, že jsem docela překvapený, protože jsem absolvoval kolečko po praze, kde mě různí hodináři posílali od čerta k ďáblu a vysvětlovali mi, že to už nikdo neudělá a že ty hodinky můžu vyhodit a pod. ... zatímco tam to bylo bez problémů ... :) a teď se v tom někdo vyznejte ... Časově je to cca 3 roky první kontakt a asi 4 měsíce ten poslední ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představa navštívení hodináře se pro mě pomalu stává stejně nemilá jako návště zubaře. Ještě pár peprných zkušenosti z tohoto fora ohledně hodinářského řemesla a už mě tam nikdo nedostane. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se přiznám, že jsem docela překvapený, protože jsem absolvoval kolečko po praze, kde mě různí hodináři posílali od čerta k ďáblu a vysvětlovali mi, že to už nikdo neudělá a že ty hodinky můžu vyhodit a pod. ... zatímco tam to bylo bez problémů ... :) a teď se v tom někdo vyznejte ... Časově je to cca 3 roky první kontakt a asi 4 měsíce ten poslední ...

ale jo, třeba jen neměl svůj den a je to už dávno. Ale znáš to, člověk si odnese dojem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
At to tu procitam jak chci, stale se nemohu rozhodnout. Existuje tedy nejaky spolehlivy hodinar v Brne? Chtel bych si nechat vycistit a seridit 30 let stare Seiko chronografy a bojim se, ze me s nema vyhodi ;)

 

Nevim co u nas maji proti japonskym hodinkam.

Zkus Strnada na Veveří, zatím mám jen dobré zkušenosti a uvnitř pod sklem má i několik zajímavých archiválií, co mu tam nechali kunčofti. Viděl jsem tam i dvoje Prim Sport II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Zkus Strnada na Veveří, zatím mám jen dobré zkušenosti a uvnitř pod sklem má i několik zajímavých archiválií, co mu tam nechali kunčofti. Viděl jsem tam i dvoje Prim Sport II.

 

Pan Strnad je velice zručný, teď jsem si vzpomněl, že mi asi před pěti lety opravoval staré kapesní hodinky. Rozbité sklíčko (mnoho let), pokřivené ručičky ?.

Oprava tehdy stála 700,- a s výsledkem jsem byl nadmíru spokojen.

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...