Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ještě před rokem a půl jsem měl utkvělou představu, že musím mít aspoň 46mm hodinky (zenithy46, SOH46mm) a nechápal jsem, jak může někdo nosit jen 40mm rlx.... no pak jsem jedny koupil, pochopil a teď nemám větší hodinky než Bondovky....

Já už našel ideální velikost i k zápěstí a tto 43,5 ;-) to mi Rolex nenabídne..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rekib1 - Tvoje argumenatce vypadá, jako by Ti je někdo nutil a ty jsi musel obhajovat proč je nechceš. Což je samozřejmě pitomost. Se Ti nelíbí? OK. Líbí se Ti Omegy? Taky OK. Nic víc, nic míň.

@rekib1 - Tvoje argumenatce vypadá, jako by Ti je někdo nutil a ty jsi musel obhajovat proč je nechceš. Což je samozřejmě pitomost. Se Ti nelíbí? OK. Líbí se Ti Omegy? Taky OK. Nic víc, nic míň.

Hele chlape v poho,řekl jsem svůj názor..

Jen trošku nechápu to vzrušení kolem Rolexu..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty jsou podle mě o dost "dál" než třeba PO 9300.

A ty jsou podle mě o dost "dál" než třeba PO 9300.

A ty jsou podle mě o dost "dál" než třeba PO 9300.

Chrona od Omegy jsou jiné hodinky, nelze srovnávat se SDDS.. ;)každopádně mají aspoň větší rezervu chodu..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvili potom co jsem prisel na chronomag (2011) jsem si dal Rolex do skatulky "to nechci/nelibi se mi to, lidi to kupujou jenom kvuli likvidite" - stvalo me, ze lidi tady nemaji koule na to koupit Blancpain FF,..., ale subů je tady spousta. Stal jsem se spise zastancem Omegy, desne jsem zral PO a pozdeji i PO s 8500. Pak jsme ale jednou na letisti zkouseli s brachem ony PO 8500 (tusim i liquid metal titanium) a moc nas zkratka nazivo na zapesti nebraly, male zklamani no. Ze zajimavosti jsme si oba zkusili Yachty a :eek: wow, ona to byla desna parada... Fakt jsem byl prekvapen. skvele sedely a na zapesti vypadaly suprove. I tak zustava par veci, co mi na rolex vadi, kazdopadne jsem pochopil.

 

PS: A TY BLANCPAIN FIFTY FATHOMS nekdo kupte, at se muzu kochat fotkama :)

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: A TY BLANCPAIN FIFTY FATHOMS nekdo kupte, at se muzu kochat fotkama :)

Je to tak 5-6 let co jsem byl u Dušaka na Příkopě a kochal jsem se tam hodinkami Blancpain..nevim co to bylo za model nevyznam se v nich..ale byli naaadherne...ale i ta cena...1,4 mio Kč  :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...