Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

Ted prochazim foto galerii + nejaka vlakna ve foru a mezi tim se divam na Chrono24 (hlavne kvuli cenove orientaci).

Mohli byste mi prosim jako laikovi vysvetlit, cim jsou RLX lepsi nez treba TH, Omega,Breitling a podebne znacky?

Prosim nekamenovat, opravdu me zajimaji vase nazory  :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protoze bambilion duvodu :-) vlastni ocel, inhouse strojek co je provereny desitkami let, pribeh kazde modelove rady, nema model kazdy 1-2 roky, nejsou pro sampony co touzi po prumeru 44plus, nervou do sveta ve stylu kolotoc, kazdej je kopiruje, dostupny servis, super likvidita /mimo vozuzlany bombony/, bud je milujes nebo nenavidis /zavidis :-)/ atd.

A hlavne di do butiku, ci na sraz, dej je na ruku a poznas sam :-) Joj to bude zase flame :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je mysleno tim relativne dostupnym servisem?

Koukal jsme na chrono a nektere RLX mi padli do oka..cena necele 200k..ale kdyz predstavim, ze je clovek musi dat jenou za cas do "lazni" tak si ani nedovedu odhadnout zakolik to bude..Kdyz u Omeg v hodnote 80k je full servis za 16k..

Jinak proti RLX opravdu nic nemam, libi se mi..jen jsem nechapal tu pridanou hodnotu..ale asi se k tomu zacinam dostavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex upravil servisni interval nove na 10 let od 1.7. a zaruku na 5 let. Servis je skoro polovicni co u Omegy/Breitling.

Tak to by me ani nenapadlo..jsem cekal, ze to bude zacinat tak na 30k  :jawdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Tak to by me ani nenapadlo..jsem cekal, ze to bude zacinat tak na 30k  :jawdrop:

To bys je musel třeba utopit :) , ale s cca 13 - 16k za full servis počítej.

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, tohle bude dobrý vlákno  :lol2: ale čekal jsem něco o Damasku až na druhé straně :lol2:  :lol2:  dycky sem říkal RLX nikdy.... no a pak to přišlo :D každopádně zkus, dej na ruku a uvidíš sám :), nic lepšího v týhle cenový kategorii neseženeš......-aspoň pro mě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic lepšího v týhle cenový kategorii neseženeš......-aspoň pro mě....

Ted prohlizim Chrono a vedle mam zenu...ta mi koukla na monitor a klidnim hlasem sdelil: "Upovaz si je koupit"  :gunsmilie:

Kdyz jsem si ji zeptal, proc ne. Tak mi sdelila, ze by radci saunu na zahrade a ze RLX nosi cik*ni  :lol2: ,,,moc se za ni omlouvam  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...