Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník dlubix

Tak kdo by chtěl hodinky s mizernou vodotěsnosti, se sfusovanym tahem s dírou, bez historie a kór když i jejich ambasadori si berou na dovolenku radeji jiné hodinky :-)

 

nic

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid Tano, to byl vtip. Trochu nadhledu :-)

Vsak ja vim, je tady nahodou sranda;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já volil mezi keramickými suby a omega PO 8500, vybral jsem omegy, pro a proti, aspoň v mém případě jsou jasné. Likvidita a marketing mně nezajímá, já si především kupuji hodinky, protože se mi líbí a né abych při nákupu přemýšlel, za kolik je prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív než dojde na demonstrativní odchody a virtuální sebevraždy... byla to ode mne pouze absurdní nadsázka na absurdní otázku, vycházející z místního koloritu, kdy je jasné že tu bude jen několik stran slyšet pleskání jater na téma: ROLEX, protože ROLEX a byla by škoda nezmínit utlačovanou D minoritu. Ale je pravda že Damasko nemám a ani mít nechci, zavřely se mi tím pádem hodinářské obzory a nadále mohu jen zpovzdálí uznale přikyvovat.

 

Autor povodnej otazky tiez mohol lepsie hladat a nasiel by.

Je nepochybne pravda, ze virtualni sebevrahovia tu kedysi poskytli zivnu podu na tieto tvoje absurdne nadsazky. No teraz sa tu nic take nedeje a ty si to sem zbytocne zatiahol.

 

Ja keby som mal na luxus vyssi rozpocet, kupil by som si nove 114300. Rolex sledujem a respektujem. Z mnohych, vyssie uz spominanych dovodov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suby jsem měl na ruce = paráda. Nosím Omegy Bondovky 41mm a = paráda. Co s tím :-) ???

Kompletní servis po asi 8mi letech na Omegách u Dušáka byl za 10 000,-.

 

Jako hlavní argument pro Rolex vidím, že je kdykoli lze výhodně a rychle prodat. Ale kdo to dokáže. Jedině až přijde apokalipsa, tak za dva chleby a pytel brambor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám celkem dost zkušeností s JLC, Blancpain, Omega, IWC, Eberhard, Zenith, Panerai, Universal Geneve a spoustou dalších značek, měl jsem možnost ponosit cca 130 modelů hodinek, které jsem vlastnil.

Měl jsem Pepsi GMT z roku 1986, které jsem koupil od původního majitele v r. 2007, nikdy nebyly otevřené a dělaly 2sek. do plusu a podle tlakovky byly naprosto v pohodě, to je důvod, proč na RLX nedám dopustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře tak taky napíšu proč sem jim propadnul a to i přesto, že sem se jim dost dlouho bránil...

 

Jako jediný splňují všechno co od mechanických hodinek chci:

Kvalita, přesnost, přidaná hodnota v podobě inhausu, historická aura, odolnost, univerzálnost, pohodlnost nošení, relativní držení hodnoty, hřejivej pocit pokaždé když kouknu na zápěstí a hlavně vysoká míra nositelnosti za všech okolností...

Všechno tohle splňují jen některé modely právě od Rolexu... Žádný jiný hodinky o kterých vím, mi tohle všechno dohromady neposkytnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové ať si každý koupí hlavně co se mu líbí, já osobně nevidím nic extra na Rolexu..pro mě to jsou nudné hodinky a je zajímavé, že třeba od Omegy se mi líbí všechny modely, které jsou ovšem zajímavé v každém detailu..a nebudu si přeci kupovat Rolex, že je něco extra-není..a jak tu někdo psal s likviditou, tak jde jen za kolik..jako to že má někdo Rolex tak se z toho neposeru...asi tak, někdy mi přijde, že kdo nemá Rolex není IN..Rolex mě nechává chladným.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus par Rlx... Budes mluvit jinak ;) jinak noc proti omegam, tak jedny mam a mam je fakt rad;)

Pánové ať si každý koupí hlavně co se mu líbí, já osobně nevidím nic extra na Rolexu..pro mě to jsou nudné hodinky a je zajímavé, že třeba od Omegy se mi líbí všechny modely, které jsou ovšem zajímavé v každém detailu..a nebudu si přeci kupovat Rolex, že je něco extra-není..a jak tu někdo psal s likviditou, tak jde jen za kolik..jako to že má někdo Rolex tak se z toho neposeru...asi tak, někdy mi přijde, že kdo nemá Rolex není IN..Rolex mě nechává chladným.. ;)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když Rolex tak asi jen SDDS..;)a cenově jsou dost mimo..pro mě 40mm hodinky jsou malé..ale jak řikám buď je asi máš rád nebo ne..můj šéf má Suby a jak má metr90, tak mi přijde jak kdyby měl dětské hodinky..:)No a ja mam 2..takže komu to vyhovuje ať si je koupí..

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...