Přejít na obsah

Proč Grand Seiko?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

A co Ty, už máš fialové tričko a nevyholené podpaží? Cílem článku není nalákat nové zákazníky, to bych dělal placenou reklamu a tak daleko bohužel nejsem, ale právě ona masovost funguje, servíruj tak GS dostatečně množstevně i časově na správných místech a uvidíš. :)

Jinak máš jistě pravdu v tom, že každý jsme jiný.

Není pravda v tom, že je zbytečné (doufám a věřím). Je v přijatelné formě seznamující proč a kdy s těmi co ještě nevědí, ukazuje cestu, předvádí. O GS jsem se dověděl až tady, proč ne zrovna tímto způsobem?

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 271
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja si napr. myslim, ze taketo vlakno je v pripade Grand Seiko takmer nepotrebne, teda pokial je jeho ucelom prilakat novych zaujemcov resp im rozsirit obzory. 

 

Je jedno, jestli potřebné nebo nepotřebné, ale já mám pokaždé radost, když si o grand seiko něco přečtu nebo vidím video. Protož vždycky budu číst jen ódu na krásu.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len aby ste ma pochopili, co tym chcem povedat: po tom co tu mame vlakna typu Proc Rolex, som to povazoval za potrebne povedat, aby si nahodou niekto nezmyslel to porovnavat. Nijako tym nechcem devalvovat usilie ktore si s tym autor vlakna dal. Naopak, chcelo by to viac videi a tak.. ale ja som na dovolenke, tak spamovat budem az po navrate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Naopak, chcelo by to viac videi a tak.. ale ja som na dovolenke, tak spamovat budem az po navrate :)

Tak super, budu rád, když se toto vlákno bude rozvíjet. Osobně jsem třeba o těch soutěžích strojků vůbec nevěděl a dověděl se až dnes. Proto rád dělám taková vlákna.

A ten název...tušil jsem, že přitáhne čtenáře :)

A ještě jednou A ... užívej dovolený.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise Daemon, jen to lepe rozvinul ... :)

chces naznacit,ze to su lacne hodinky?!

 

 

To určitě nechce, k utracení takové sumy za GS nevede pozérství a podobně, ale znalost a zkušenost. Pozérstvím a podobně neoznačuji milovníky hodinek v pravém slova smyslu, ale lidi, kterým je jedno co mají, hlavně když se to správně jmenuje. A ti GS obejdou obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ta cesta o ktorej hovorim. Zacat treba Seiko bibliou, kde je toho daleko nad ramec temy GS, a aj to velmi strucne, ale hovori to o duchu firmy Seiko. Proste japonci. Pokracovat treba po forach, dolovanim informacii. Hladanim a tak. No daval som to tu niekedy, len neviem ci to este zije: LINK

 

Trochu off topic, ale zaujimave citanie je zivotopisna kniha o Soiciro Hondovi, pribeh chlapca ktory sa rypal v motoroch a dotiahol to na super imperium - velmi zaujimavy pribeh, nie len ak ste motorkar alebo motorista, pre mna stokrat zaujimavejsie citanie ako blaboly o Jobsovi. Jeden pribeh za vsetky - mlady Honda mal doleziteho zakaznika, s ktorym po narocnych rokovaniach popijali, a deduskovi vypadla na toalete proteza do zachoda (zjavne v suboji s demonom alkoholu, proste drobna nehoda, sa stane hocikomu, ze..). Mlady Honda nechcel aby sa zakaznik citil zahanbene bez zubov po zvysok vecera, bol to host, starsi clovek a ZAKAZNIK, tak osobne vliezol do zumpy aby nasiel zuby, dal ich vycistit v sake a chlastacka pokracovala, pricom v zavere Honda tancoval na stole so zakaznikovymi zubami v puse a vsetci udajne isli do kolien..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant

super story

 

 

treba dat bacha, aby sa to tu nezvrhlo ako to vlakno, ze Proc Rolex

( chapem, ze ten provokativny nazov pritiahol ludi do debaty!)

To si nemyslim, seika mi tu prijdou vseobecne bez nejakych vecich emoci. Mozna i k

Diky tomu, ze tady snad ma kazdy aspon jedny:) ne teda z teto rady.

Jinak pekne pocteni a samozrejme fajn hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

To si nemyslim, seika mi tu prijdou vseobecne bez nejakych vecich emoci. Mozna i k

Diky tomu, ze tady snad ma kazdy aspon jedny:) ne teda z teto rady.

Jinak pekne pocteni a samozrejme fajn hodinky.

sledujes ten nazov vlakna?

fatk to tu ma kazdy?!

podla mna ludia, co maju vztah ku krasnej mechanike, tak v tom citia aj urcite emocie.

( nieco som o tom pisal aj vo vlakne Quatz anebo automat )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...