Přejít na obsah

Proč Grand Seiko?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 271
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsme doma, já u PC denně tak max tři čtyři :cool02:. Je teda taky otázka, co se na těch intstantových čtyřicátinách pilo :sick01:

 

Má ještě někdo nějaké své tajné GS titanové favority (nad rámec obvyklých podezřelých jako Snowflaky, Ti chrona a tak)?

 

bratm, ja pijem len fajnove veci.. to by mala preplacat kazda slusna zdravotna poistovna 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez toho vodoznaku timeless by se to asi hledalo trochu hůř :lol2: , u nich si vůbec ty recenze docela rád čtu (a taky nakupuju). A jé, už je tam i odkaz...

 

Ty SBGA 109 jsou šógunsky maniakální... U některých jejich hodně dekorovaných LE bych se ale bál, že se mi přejí mnohem spíš než klasická produkce. Ne že by teda hrozilo, že bych je někde sehnal.

 

bratm, ja pijem len fajnove veci.. to by mala preplacat kazda slusna zdravotna poistovna 

Jako že Nestville? :lol2:

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vzhladom na to, ze Snowflaky som pred rokmi mal, to zase az take tazke nebolo.

 

co je Nestville? to som si musel vygooglit.. aha, to je ta slovenska whisky. tak to som este nepil. whisky coraz menej a coraz starsie. tak nejak uz si zvykam na chut hnedeho uhlia.. :)

 

k teme: SBGA109 som onehda videl v Koscome tusim.. tak pred rokom... dvoma? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na cictaci odpovědi servisu Seiko na dotaz, přeleštění GS titanovek - 600,- USD

No, tak jsem dal dolů tah, zabalil a přemýšlím že koupím nějakou vakuovačku aby mi v krabici nezoxidoval, nechytil lišku nebo tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by se GS mohlo občas uvolit přidat do základu nějaký řemínek - třeba gumu k potápkám (i když mě tahle fotka s gumou zase tolik netankuje) nebo kůži aspoň k nějakým typům pouzder (i když jejich krokodýli jsou krvavě drazí).

 

A každý vlastník 44GS pouzdra by si měl kůži vyzkoušet povinně (jen pro ilustraci, tohle není ani pěkná kůže, ani se k tomu stopro nehodí).

post-38718-0-47112800-1485417841_thumb.png

post-38718-0-80668700-1485417843_thumb.png

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...