Přejít na obsah

Pozor na t*******e, t****8


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Předělávat ty hodinky je ptákovina a kdybych byl majitel já, tak by mě ani netěšilo je nosit, protože by mi při každém pohledu na ně připomínaly můj omyl.

 

To porovnání s originálama je lepší nápad. Udělat z toho pěkný článek s fotkama.

 

Ja bych je docela rad odfotil. Originaly mi asi nikdo nepujci, ale o tyhle by se snad majitel zas tak moc nebal.

 

Co na to pplk?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu trochu nepříjemný, ale zastávám názor, že ti to bohužel patří. Myslím, že je to ukázkový příklad. Ale proto to nepíšu - chci ocenit to, že jsi to napsal, toho si hodně vážím, já bych to asi neudělal. Fakt ssi toho moc cením i když to je ti asi houby platný...

 

BTW: pokud je to poudro z nerezu ( asi ne co ? ) tak bych ho bral na nějakou předělávku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu trochu nepříjemný, ale zastávám názor, že ti to bohužel patří. Myslím, že je to ukázkový příklad. Ale proto to nepíšu - chci ocenit to, že jsi to napsal, toho si hodně vážím, já bych to asi neudělal. Fakt ssi toho moc cením i když to je ti asi houby platný...

 

BTW: pokud je to poudro z nerezu ( asi ne co ? ) tak bych ho bral na nějakou předělávku

Niklovanej nerez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
a byl jsem vazne v soku z toho jaka nakonec byla jeho prvni zkusenost. Ja od Andrewa nakoupil celkem 4 repliky a vzdy maximalni spokojenost. Ikdyz ma osobni zkusenost byla vzdy vynikajici, uz si od nej neobjednam ani jedny hodinky a budu se jiz zamerovat vylucne na dealery, kteri repliky sami modifikuji a dovadeji do naproste dokonalosti. Je mi ted trapne, ze jsem mu je vlastne doporucil a takhle chudak dopadl... Ale chybami se clovek uci.

 

A já jsem vážně v šoku, že máš ještě tu drzost to zde rozebírat. Myslím si, že teď vážně Adrewa potrestáž, že si od něj už nekoupíš žádné hodinky. Musí Ti být obzvlášť trapně, že jsi sem vůbec s těmi faky vlezl a z celého srdce Ti přeji, aby jsi si naskočil jako pplk a aby pak zchladla Tvá vášeň pro koupi těchto šuntu, takže příště Lovu zdar.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kukla:

 

Běž do prdele s těma svýma krásama. (Ostatním se omlouvám za slovník, ale jinak se to nedá.)

 

Fake a replika je tady nadávka. Kup si jich ještě sto, pokochej se jimi, ale tady neoxiduj.

 

Proč nemůžeme mít chronomag takovou úrověň jako míval dříve?

Bude to tím, že se to tady začalo hemžit fakeřeme jako pan Kukla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPLK mnel vazne smulu. Celou dobu jsme spolu byli v kontaktu a byl jsem vazne v soku z toho jaka nakonec byla jeho prvni zkusenost. Ja od Andrewa nakoupil celkem 4 repliky a vzdy maximalni spokojenost. Napr. konkretne u techto Omega Planet Ocean (moje foto nize) jsem kupoval stejny model jako pplk dokonce se stejnym strojkem a presnost je +2 sec. / 24 hodin a vodotesnost dle mereni 20BAR a to podotykam jsem nechtel ani zadne zatesneni atp. za ktere pplk platil dalsi penize. Strojek v hodinkach je kopie 2824-2 a ma samozrejme moznost regulace, ktera ale na jeho hodinkach chybi coz znamena ze musi jit o nejakou pomstu ze strany Andrewa, jinak si to nedovedu vysvetit. Zpusob jakym s nim Andrew jednal byl take krajne neprijatelny a pro mne naprosto neznamy. I kdyz ma osobni zkusenost byla vzdy vynikajici, uz si od nej neobjednam ani jedny hodinky a budu se jiz zamerovat vylucne na dealery, kteri repliky sami modifikuji a dovadeji do naproste dokonalosti. Cena je sice vyssi a pohybuje se od 400$ vyse, ale kvalita je zase o hodne dale. Strojky jsou zasadne svycarske, vzdy plne servisovane, naolejovane a serizene, nekdy ciferniky i korunky originalni. Testy vodotesnosti atp. jsou samozrejmosti. Andrew hodinky distribuuje pres dalsi subdealery a hrozi tedy nebezpeci, ze hodinky bez jakekoli kontroly putuji k zakaznikovi. Je mi ted trapne, ze jsem mu je vlastne doporucil a takhle chudak dopadl... Ale chybami se clovek uci.

 

Von je to vlastně hodnej kluk, spolehlivej, milej s kvalitním zboží. Tohle byla jen pomsta za to, že někdo zaplatil dopředu a pak to chtěl nedej bože dodat. Kvalita je orpavdu o hodně dále, šroubovací korunky se nemusejí zašroubovávat, samonátah funguje bezpřevodově a seřizovat není nutno....

 

Trapas, trapas, trapas..... možná bych doporučoval raději mlčet než se chlubit tím, že tenhle kvalitní úprodejce je na Tvé doporučení. Ach jo....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kukla:

 

Běž do prdele s těma svýma krásama. (Ostatním se omlouvám za slovník, ale jinak se to nedá.)

 

Fake a replika je tady nadávka. Kup si jich ještě sto, pokochej se jimi, ale tady neoxiduj.

 

Proč nemůžeme mít chronomag takovou úrověň jako míval dříve?

Bude to tím, že se to tady začalo hemžit fakeřeme jako pan Kukla.

 

Za fake platit fake bankovkama! Kukla je nový diskutér = provokatér. Jinak nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se chce blejt.

Vazeni, sorry, ac jsem odpurcem represe, tak tohle je fakt na BAN.

Podle me je to grazlovina a navic neplacena reklama na nejakyho ZAS*ANYHO PRODEJCE FAKU.

 

Takze - mj. reportuju tohle vlakno s prosbou o vymaz linku (viz vyse - pagerank). O ban nikoho samozrejme zadat nebudu, ale muj nazor je ten, ze by prijit mel. Zlatej diskuter!

 

Edit: jee, ty linkuy jsou uz pryc, ani jsem si nevsiml ;)

Aspon neco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. Nejsem proti diskusi o provedení a rozeznávání fake hodinek, ale tohle už je opravdu síla.

 

Jinak Kuklo, možná by Ti neškodila návštěva u nějakého toho cvokaře. Smiř se sakra s tím, že na některé věci nemáš, je to přirozený stav věcí a obelhávat sebe (tím, jak jsou fake kvalitní a jak jsi chytrý, na rozdíl od těch volů, co kupují pravé) a ostatní (tím, že předstíráš něco, co není pravda). Já si také nemohu dovolit Maybacha a BBJ i když se mi obojí líbí a obojí bych chtěl. No a co? To je prostě život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kukla, kedze si spolupachatelom podvodu (co si aj sam priznal), tak by namiesto reci o tom, ako ta to mrzi, mal pplk vyplatit 1/2 sumy, o ktoru prisiel, ked sa uz stavias do pozicie "seriozneho poradcu" a ochracu pred "nekvalitnym fejkom".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuklu bych zabanoval a rozbil mu hubu (ne nutně v tomto pořadí).

 

A samozřejmě mu přeji, aby si té provize, která mu byla prodejcem jistě vyplacena, užil ve "zdraví" :gun_bandana: :crying_anim02:

 

Edit: Pane jo, to je fórum (myslím to fórum fejkařů z odkazu Kukly). Hned bych sem dal blicího smailíka, kdybych ho našel. Na tohle nemám nervy, jdu si radši přečíst knihu Spolčení hlupců (J.K.Toole). Její název mi to fórum dost připomíná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nechápu, řeknu to jinak: Nechápu proč s námi sdílíš prostor.

 

Protože zde nechodi jen upalovači čarodějnic a moralisté odsuzující věci zcela zákonné. Pokud vím trestná je výroba a rozšiřování koipií, nikoliv jejich nákup. Víš je tady hodně lidí, kteří si chtějí koupit originály, jako nedávno, účastník si koupil Omegy Oceany za 75.900,-Kč a za týden zjistil, že mu nesedí a prodává je na 60.000,-Kč. No a já si taky chci koupit originály,ale líbí se mně několik typů hodine, třeba ty Omegy, taky Hag Carrera, jedny Panerai. No a všechny si je najednou nekoupím, asi by mně doma hnali, když vydám cca 200 tisíc. No a já investuji pouhách 12 tisíc, koupím si dokonalé repliky všech třech hodinek, vyzkouším si je na živo a rozhodnu se které mi nejvíce sedí. Když máš přesné kopie v rice, taky se mnohdy sníží touha mít originály a neinvestuješ tolik. No a zpracování kvalitních replik je dokonalé. Jasně strojek je jiný, horší,ale ne pouzdro. U kvalitních hodinek kterýchkoliv očekávám kvalitní strojek, kupuji vzhled.

 

No a proč sdílím s Váma prostor? Hodinky mne baví, něco se chci dozvědět, ale nechci vstupovat do pionýra, ani do skautu. Nechci sdílet davové názory,které ovlivňují dominantní jedinci a nechci hlásat to co hlásají ti dominanti. Znám zákon, vím co dělat abych jej neporušil a je mně jedno co si o tom myslí vedoucí "kmene"

Kupuj si legalně originály a já si budu kupovat legálně "repliky" Já nebudu nadávat Tobě a Ty nebudeš nadávat mně.Píšu to zcela osobně. No a těch tichých sledovatelů bez potřeby agresivně zasáhnout v zájmu Švýcarských výrobců je tady víc. Trestná je výroba a distribuce, nic takového nedělám, kupuji si hodinky jen proi svou radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...