Přejít na obsah

Pozor na t*******e, t****8


Doporučené příspěvky

ne ne ne, to mi věř, nekupuji kradene auto ani kradene hodinky, mam na ně řadny nakupni doklad od prodejce...

 

..... na ukradený design. To se nepočítá. A co ještě se nepočítá ??? Napiš seznam

 

...mně by kvalitní repliky nevadily...

 

Hlavně dej pozor, aby náhodou nevypadaly lacině a bylo na nich Breitling na Brei-tching. Podle toho co se tady kuklí nebo píše, tak to je důležitější, než to, že se ti u těch prvních fake nechtějí točit ozubená kola a korunka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Suhlasim s tym, ze faky na toto forum nepatria a to ani ako odstrasujuci priklad. Pokial nemam na original tak je nanajvys chlapske si to proste priznat a kupit hodinky na ake mam. Ziadne z vyssie menovanych napodobovanych hodiniek nemaju nic co by nemali aj bezne dostupne nefakove hodinky (okrem toho spravneho napisu ovsem). Pre to ten kto chce dobre hodinky ma z coho vyberat aj bez fakov. A ten kto chce nieco ine,...... tak tam necham na nom aby sa zamyslel nad tym co si vlastne kupuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ujišťuji tě, že ten,kdo si koupí na tržnici kopii DVD se trestného činu, nakupovat můžeš vše co není zakázáno.

Otázkou je posuzování dovozu do ČR...V okamžiku, kdy ty hodinky překračují hranici, už jsou Tvým majetkem, bez ohledu na to, kdo je poslal.

 

Hlásit se mohou pouze vlastnici ochranne znamky pro tr. čin porušování autorských práv a ochranné známky

Kterého se podle některých výkladů dopouštíš ve spolupachatelství i Ty (jakkoli osobně považuji za blbost, aby tohle spadalo pod trestní právo).

 

Zastupci Omega dokonce prohlasili, že je těši, že jsou na světě jejich padělky, to svědčí o kvalitě jejich hodinek a věci, které se nepadělají nejsou.....

Můžeš tento údajný výrok nějak doložit? Zrovna Omega a Rolex proti napodobeninám dosti brojí, zavádějí stále nové a nové ochranné prvky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z týhle diskuse bych :gun_bandana:

 

Takže: V létě jsem byl na vejletě u Domažlic a projeli jsme se i do Germánie.

Cestou jsme se šli mrknout na naše šikmowoký spoluobčany.

Tolik kopií hodinek, jako na Folmavě, jsem neviděl ani v Holešovický tržnici.

A nejlepší na tom bylo, že jsem poznal že se jedná o kopie nejen díky umístění v thai stánku.

 

Kopie hodinek Breitling se dají bezpečně rozpoznat na vzdálenost dvou metrů a to jsem laik, kterého Breitlingy moc nezajímají.

Ale párkrát jsem brejtle viděl nejen ve víloze, ale i naživo na ruce. Jejich čínský kopie prodávaný u nás jsou fakt hrůzy.

Už jen technické zpracování pouzdra bije do očí na dost velkou vzdálenost. A to nemluvím o jedněch zvláště povedených

"Navitimerech" s nápisem BREITLIGN - to fakt myslím vážně, opravdu nekecám!

 

Pro zasmání je to dobrý, ale nevrazil bych do toho ani tři stovky. Proto nechápu, jak někdo může být schopen

utratit za fake třeba 400 USD, i kdyby byl lepší - pořád to z něj bude sálat, že jde o fake. A člověk znalý hodinek

to vždycky pozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Co moje nabidka porovnani s originalem ? Nejak jste se hosi (pplk, Kulka) zalekli, ze by fejky nebyly at tak kvalitni ? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Už se na to vykašli, požádal jsem Jeremyho o lock.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, zamykám vlákno, Snow a ostatní máte pravdu.

 

1. Fake jsou nelegální a to tu nechceme (má někdo z vás kamarády, se kteří kradou nebo zloděje chrání?) - tu a tam se asi o tom lze zmínit, ale rozhodně ne formou propagace či zmiňováním konkrétních prodejců. Proto jsem všechny linky a jména smazal.

 

2. Při dalších náznacích reklamy (i skryté, nejsme tu úplní blbci) na repliky budu já osobně mazat a banovat /a myslím, že ostatní admini se k mému názoru přiklánějí.

 

3. LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...