Přejít na obsah

Proč právě Breitling


mery

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Siwi, ty blázne, vychází mi to pomalu jedna fotka co 2 dny :D Ale jo, jsou hezké, je vidět, že jsou to tví miláčci :) Já SOHačka taky miluju :)

Máš pravdu, no :) Fotím je pořád, protože pohled na ně mi přijde pokaždé krapet jiný. O fotkách to bohužel neplatí. Vždycky mi z toho vyjde jedno a totéž. Ale je mi líto je jen tak vyhodit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už jen to logo "Béček" má svoje kouzlo a sílu.Nedá mi to se nepodělit o můj malej příběh,je to můj první psanej příspěvek,kterej zde osazenstvo určitě pobaví:-),nicméně tak to bylo:-).V dobách,kdy nebyl internet a já na ZŠ viděl tyhle hodinky poprvé na zadní straně leteckého časopisu,tuším,že Fly Past,nebo Aeroplane Monthly,které odebíral můj otec,jsem byl naprosto učarován modelem Navitimer.A jelikož tam nebyla uvedená cena a nikde jsem jí nedohledal..stalo se o pár let později,že jsem si za první výplatu udělal výlet do Prahy pod Václavák s úmyslem si krásný Navitimery pořídit :-).Nevím,jestli už v té době cca 98' byla prodejna A.D. Dušák,ale dokráčel jsem k výloze a tam Navitimery spatřil...při pohledu na cenovku pod nimy se mi zastavil tep...18ti letej smrad si přijel s první poloviční výplatou z "kolbeny" pro Béčka..:-),když se mi rozmlžilo..vypadlo ze mě.."ty vole" ..koupil jsem si o kus dál párek v rohlíku a na 17 let se mi tento záměr rozplynul:-).Dnes jsem štastným majitelem Béček,konkrétně SuperOcean Steelfish 44mm.V modrém provedení na tahu Pro II.Prokousal jsem se k nim přes Glycine,Steinhart a Omegy,který pro mě pořád neměly "to kouzlo" :-)..model Navitimer mám v srdci pořád a budou to jednou mý další "Béčka"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci kecat,presně si to nepamatuju,snad kolem 130-140tis,jestli je to možný ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

No myslím, že si to asi dobře nepamatuješ, protože vroce 1998 Navitimery asi nestály tolik, tolik stály o dost později, když jsem je chtěl nové na tahu cca. v roce 2004-6.Pamatuji si tu cenu dodnes, 135 000 tis. Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen to logo "Béček" má svoje kouzlo a sílu....

Moc hezký příběh, jdeš si za svým a jednou to dopracuješ i k těm Navi, chce to čas, každopádně ať Ti dlouho slouží.

 

A proč Breitling? Použiji slogan jedné známé firmy - "Když je miluješ, není co řešit" :D , tady je pár mých fotek v rychlé koláži.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky tvým fotkám se ma fakt zalíbily ty 42. Co luneta, drží? Ale asi se ptám špatně, no, možná dobře, ale špatnýho, budeš asi jako já kolem takových hodinek jen jemně našlapovat :) Máš je parádní.

 

Díky za pochvalu. Hodinky jsou to fotogenické, i když je potřeba si s výsledkem vždycky trochu pohrát. Luneta je zatím v pořádku. Jen na jednom místě se objevila taková malinká bublinka. Ani nevím, kde se tam vzala. Nicméně žádné další se na té gumové vložce nedělají. Zabrat dostává spíše leštěný kroužek mezi sklíčkem a lunetou. Škrábanců je na něm víc než bych čekal. A ano, máš pravdu. K hodinkám se i po tom roce chovám velice opatrně. Nosím je sice každý den od rána až dokud nejdu spát. Ale pokaždé, když se na ně podívám, stále si uvědomuji, že mám na ruce něco, co je mnohonásobně nad mé poměry. Nezevšedněly mi a vnímám je pořád jako určitou vzácnost, kterou bych jen tak někde nepohodil. Dost účinný lék na chronobundus :D

 

post-437-0-95863000-1455730493_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Eta za 10 a zvysnych 90 na puzdre?? kurnik ved za nieco si musi ten manazment tie rolsy a bentleje kupit  :lol2:

 

Rozhodně ano, mám navitimer, ale ty si  kup si místo B  Steiny, nebo lépe Parnis, poměr cena výkon nedostižný. :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pretože aj tie staršie majú svoje čaro a sú univerzálne :notworthy: Samozrejme okrem toho všetkého ostatného, čo tu už páni spomenuli ... O tom by vedel hovoriť aj Charlie Sheen :cheers: Ten príbeh je inak naozaj príjemný! A sorrka za kvalitu, narýchlo a lacný program :D

post-38180-0-50336100-1457613577_thumb.jpg

Upraveno uživatelem petik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...