Přejít na obsah

Proč právě Breitling


mery

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Píšeš blbosti do všech možných témat během chvilky, nejsem moderátor, tak tě nebudu usměrňovat. Spousta z nás ty hodinky měla, včetně mne, a ta luneta nebyla o moc extra víc náchylná na poškrábání než luneta u jiných hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš blbosti do všech možných témat během chvilky, nejsem moderátor, tak tě nebudu usměrňovat. Spousta z nás ty hodinky měla, včetně mne, a ta luneta nebyla o moc extra víc náchylná na poškrábání než luneta u jiných hodinek.

je to moj nazor a skusenost, tvoj ti tiez neberiem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně, každý máme své. Hlavně jsem poukazoval na to, že jsi zahltil forum během chvilky desítky nesmyslnými příspěvky, jejichž přidána hodnota je nula nic.

nemam pocit ze som nieco zahltil, kazdopadne som to riesil uz s adminom. prihlasil som sa po x rokoch a moj profil bol akoby vynulovany. rad by som preto nadobudol prava, ktore som mal predtym, teda ak si ich dobre pamatam:) a pls skoncime tuto debatu, pretoze od SOH to uz ma daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Baza: to máš pravdu, ale kdyby šlo jen o manžetu, tak by to ještě bylo v poho, ale celkově jde o futra a všechno kolem ruky. Avengery už jsou na mne moc vysoko.

 

Super Avengery mám moc rád, nejsou tak vysoké, ale i tak už je to řádné kladivo a velikost 48.4 mm se projeví také. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky radši širší než vyšší. Průměr ideálně 45+ a to je asi další důvod proč Breitling a ne třeba Rolex. I když to jsou skvělé hodinky, tak mi ty malé průměry vadí :D Ale proto mám tolik druhů cibulí, aby si každý vybral to, co mu pasuje :)

Jinak ty Seawolfy s tím hnědým řemenem moc hezká kombinace. ;)

A ty SA, Dejve, kladivo, ale krásné kladivo :)

Upraveno uživatelem mery
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...