Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Zdravím místní členy,

chtěl jsem se zeptat, zda se zde nenachází majitel těchto hodinek, co by bydlel někde v okolí Zlína. Vážně uvažuji nad jejich nákupem, ale nejsem si vůbec jistý průměrem 45 mm. Potřeboval bych si je na chvilinku zkusit a aktuálně nemám cestu do Prahy. Za Váš volný čas se odměním pivem, limonádou či kávou. 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sú to veci, ktoré asi trochu vadia každému ich majiteľovi. 20 mm remeň ( bral by som 22 k ich veľkosti), veľkosť 42mm namiesto 45 mm by vola fajn. Lepšie by boli v mechanike, aj keď ten presný Quartz má niečo do seba. Na ten ciferník sa neviem vynadivat...a obdobie, ktoré ich preslávilo...tesne predtým som sa narodil


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost chapu a souhlasim. Sirka remene - mam radsi 20mm, protoze mam tak vic moznosti remeny stridat. Za me ok. Vytykat, ze to je kvarc a ne mechanika je trosku blbe, ty hodinky s tim proste kupujes. Ja nebyl schopny rozdychat tu vterinovku skakajici po dvou, respektive dvakrat za vterinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je vidět, že to každý máme jinak, mě hodně vadí ta 20mm namísto 22mm, k tomu pouzdru je to aymetrie asi jako u Seiko Sumo nebo Rolex DeepS. Ale jinak si je nemůžu vynachválit. Nicméně chápu, že pro spoustu lidí může být limit těch 45mm, to je fakt. Strojek mi naopak vyhovuje, konkrétně jeho přesnost a odolnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Podělím se o zkušenost s těmito pěknými hodinkami. 

V pátek mi přišel balíček z USA, který jsem po pravdě už odepsal a říkal jsem si 10 litrů v hajzlu, ale nakonec to dorazilo, přesně po 3 měsících a 9 dnech. Sledování zásilky už dávno přestalo fungovat, takže přepravce napsal, že zakázka je buď doručená, nebo ztracená. 

První dojmy z hodinek jsou pozitivní. Našel jsem u sebe místo pro quartzové hodinky, které jsem si říkal nebudu nějaký čas kupovat. Navíc jsou to hodinky s příběhem, které musí přeci každý mít.

Protože mám raději tahy, volba padla na první matovou reedici s článkovým tahem a datumovkou.

Tah je pohodlný, motýlková přezka praktická, jen mi trochu vadí, že si ve výrobě nedali práci s tím, aby měl stejnou povrchovou úpravu jako pouzdro, které jinak matové, ale zase lze tah později brousit a zbavit ho tak případných vlásečnic a vrypů...

Pouzdro není vůbec velké, přesto že má 45mm, ale hodinky opticky zmenšuje sklíčko, které má jen 39mm. Je to safír, takže bez obav.

Korunka není šroubovací a vodotěsnost "pouze" 50m, ale předpokládám, že bazén normálně zvládnou.

Nejsem nějaký perfecionista, takže datumovka mi cifr nekazí, oceňuji když jí mám na hodinkách. 

Chrono funguje klasicky, vteřinovka běží stejným počtem kmitů jako u automatů, ale po několika minutách se zastavuje na 12, což mi trochu vadí. Mám raději i u automatických chrono, když běží nonstop a něco se pořád na cifru děje. Nonstop běží pouze mimostředná vteřinovka.

Zadní strana hodinek je pěkná s odkazem na příběh k hodinkám. 

Krabička je strohá, menší, něco jako Seiko. 

Celkově jsem s hodinkami maximálně spokojen.

 

image.thumb.png.0c097633d034b683551587a444214a59.pngimage.thumb.png.e29ee44fcc337b7cfb9c2d5a08df4104.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davidofs.cz

"Podělím se o zkušenost s těmito pěknými hodinkami. 

V pátek mi přišel balíček z USA, který jsem po pravdě už odepsal a říkal jsem si 10 litrů v hajzlu, ale nakonec to dorazilo, přesně po 3 měsících a 9 dnech...

Celkově jsem s hodinkami maximálně spokojen"

 

A po trech dnech je chces zase prodat se ziskem a s odkazem na to kolik stoji u nas???

Asi mi neco unika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

A po trech dnech je chces zase prodat se ziskem a s odkazem na to kolik stoji u nas???

Asi mi neco unika...

Já nevím, ale to tu točím hodinky jenom já? Žádné u mě déle než 3 měsíce nevydrží, což je dostatečně dlouhá doba se jimi pokochat a pustit dál do světa. Až na výjimky to tu takto dělá každý.

O tom zisku, to bych nechal bez komentáře, stačí se podívat, kolik vyjdou s DPH a clem, budu rád, když neprodělám, ale to je daň za to, když chce člověk točit hodinky.

Určitě ti nebudu bránit je vzít z Ebay za 10tis, ale připrav se na další poplatky, které si Ebay hlídá. Navíc zpoždění zásilek je teď globálně všude, tak bych je očekával až po létě.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netocis tu hodinky jen ty, to je jasny. A samozrejme si je muzes prodat kdy chces a za kolik chces. Je to ciste jen tvoje vec. 

Jen me zarazilo, ze v pondeli sem hodis pribeh o tom jak si na ne cekal 3mesice a povazoval je za ztraceny. A napises i minirecenzi zakoncenou vetou,ze jsi maximalne spokojen a ve stredu uz jsou na bazosi i sbazaru.

Tak mi to prislo prinejmensim divny.

Kdybys napsal, jsou na hovno a nesedi mi, tak bych to pochopil spis. 

Takhle to vypada jako bys tu nahodil udicku a cekal kdo zacne googlit a shanet aby ses jich zbavil co nejdriv...abys na nich neprodelal...

Ale jak rikam, prodej si je jak chces a treba i za 20tis. Ono by jim to vedle tech replik Breitlingu stejne moc nesluselo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...