Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

ja sem kupoval v USA pres amazon a nic takoveho tam nemam.

 

vcera sem na ne dal modry remen co jsem mel puvodne k Seiko...a slusi jim. 
Nejvic by byly na hnedym racing, ale nechce se mi za nej davat litr... https://www.nejpanskehodinky.cz/kozene-reminky/luxusni-rucne-sity-reminek-geckota-racing/

 

nemate nekdo tip na levnejsi?

 

foceno iPhonem 8+

post-60846-0-04362500-1566032607_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Code: Díky za odpověď. Ne, ne ... já se tomu nedivím, jen jsem si to chtěl potvrdit ze strany uživatelů, kteří hodinky mají. Protože do nich jdu. Jediné co mě štve je nepoměr 45mm/20mm řemen ... to bude z PAM, kde jsou silné řemeny sešup, jak prase. Teď je jen otázka, jestli koupím tady nebo venku s náramkem, ten náramek bych asi radši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam verzi na carbon kuzi a ten (ne)pomer vubec nepozoruju. Kdyby vterinovka jela plynule, byly by na quartz dokonale. Pritahlo me to k tematu dobyvani mesice a bavi me stale vice. A po letnim noseni Ecozill mi prijdou smesne lehke a velmi nositelne. Brozura o mesici asi nebude, nekde jsem dohledal, ze uz ji nedavaji kvuli sporu Bulova/Scott/NASA...post-634-0-70632800-1566417342_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Skeleton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty řemeny na tom sedí dobre, nevypadá to blbě. I NATO strap. Ten náramek je trochu problém, protože se nezuzuje a to třeba pro me estetickej problém byl.

Jinak jsou ale super a taky se k nim vrátím :-)

Vrátíš? Taky jsi je měl? Hele, to, že se to nezužuje je za mě v pohodě. TVL, to je hrozný slovo to - nezužuje. :D

 

Ja mam verzi na carbon kuzi a ten (ne)pomer vubec nepozoruju. Kdyby vterinovka jela plynule, byly by na quartz dokonale. Pritahlo me to k tematu dobyvani mesice a bavi me stale vice. A po letnim noseni Ecozill mi prijdou smesne lehke a velmi nositelne. Brozura o mesici asi nebude, nekde jsem dohledal, ze uz ji nedavaji kvuli sporu Bulova/Scott/NASA...attachicon.gif20190816_084740.jpg

Ecozilly? To je dobrej přestup ... no jsem na ně zvědavý, jistota je, že budou, teď jen otázka které, ale to velcro je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...