Jump to content

Bulova Moonwatch Re-Edition

Daemonultimate
 Share

Recommended Posts

• Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 3 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Clovek rekne, ze se mu neco libi a hned je cernej instadebil... 🤔

Od ostatnich jo, ale od Frantika to nesmis tak brat, on ma tyhle pindy v popisu prace.
Zavazal se k tomu pred temi patnacti lety a nejde z toho vyskocit...

před 5 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Clovek rekne, ze se mu neco libi a hned je cernej instadebil... 🤔

Nebuď vztahovačný, však víš, jak to bylo myšleno a jestli se ti líbí, tak si je s klidným svědomím kup, ostatním je kulové po tom, co nosíš.

To máš jako s čínskými, indickými, thajskými a kdo ví jakými limitkami od Seika. Pro Evropana nepřekousnutelná divočina, pro Asiata splněný sen ;).

Neporovnávám s původními..ale mě se taky líbí :)

https://www.ablogtowatch.com/hands-on-bulova-lunar-pilot-50th-anniversary-apollo-15/

samozřejmě se budou hodit jen k určitýmu oblečení..na každodenní nošení to asi nebude. Což ty klasický určitě jdou bez problémů.

Ale limitka je to fajn. Titan pouzdro, udajně v krásným balení s nějakým čtením... proč ne :)

Jen jsem je ještě nenašel někde na prodej.

před 3 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Na predchozi strance je odkaz na predprodej...

To už právě nefunguje.. já si spíš asi počkám až je někdy někdo bude posílat dál a snad za míň :D 

Tak nějak v té své cestě pořád zakopávám o tyto hodinky. Až skoro začínám mít pocit, že bych je někdy mohl potřebovat. Hlavně tam je příběh a těch já si vážím.

Jenže jak mám malou ruku (asi 18 cm), tak mám strašnou obavu, že toto už bude fakt moc. Kolik mají vlasně L2L ? Pískovaná a lesklá verze je ve velikosti pouzdra totožná?

Edited by papun

Souhlas s Frantou. Chapu, ze trh si zada zmeny a kdyz se to prodava, proc ne. Ale stejne, jako Moony jsou imho nejhezci ty "obycejny" s hesalitem,  tak i tyhle Bulova se mi jevi nejhezci ta leskla verze, ktera je vizualne nejbliz originalu. Samozrejme, ze tech verzi muzou udelat 23, stejne, jako to dela prave Omega se Speedmasterem, Doxa s modelem SUB atd. Kazdej si muze vybrat. A to je dobre. 

před 10 hodinami, papun napsal:

Tak nějak v té své cestě pořád zakopávám o tyto hodinky. Až skoro začínám mít pocit, že bych je někdy mohl potřebovat. Hlavně tam je příběh a těch já si vážím.

Jenže jak mám malou ruku (asi 18 cm), tak mám strašnou obavu, že toto už bude fakt moc. Kolik mají vlasně L2L ? Pískovaná a lesklá verze je ve velikosti pouzdra totožná?

Délka pouzdra je 52mm.

Ty hodinky jsou velice příjemně nositelné. Pouzdro je kompaktní a nožky z něj nikam netrčí, L2L je jen 48mm, 52mm je celková délka s nožičkama.

Dětská reedice by nevypadala dobře, rozložení a čitelnost ciferníku je optimální. Taky nezapomeň, že se to musí dobře ovládat i ve skafandru, to by sis měl při koupi vyzkoušet.

skafandr1.jpg