Přejít na obsah

Stowa Flieger Limited


hanes123

Doporučené příspěvky

Ja bych tam tu datumovku bral i kdyz je to proti pravidlum pilotek. Prijde mi, ze ani nerusi na te 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ani tak nejde o nějaký pravidla, jako spíš o čistě estetickou věc- když mám indexy očíslovaný od 1 po 11, tak mi tam ta 6 prostě bude chybět...a navíc na promo fotce to chytře zamaskovali, až bude třeba 21. tak to bude ještě mnohem horší

Chapu, mas pravdu o tom zadna, to jsem si z fotky neuvedomil, ale asi bych prekousl. Datum fakt potrebuji:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ta modrá se mi moc zamlouvá. Potřeboval bych vyzkoušet velikost na ruce.

 

Pilotek jsem na ruce vyzkoušel již vícero, a měl jsem i tu možnost zkoušet pilotky od Stowy. Z žádných jiných (v této cenové hladině) jsem neměl tak dobrý pocit, jako právě z nich. Příjemně nízké pouzdro s průměrem sedícím parádně i na menší ruce. velikosti bych se tedy nebál.

 

Nicméně k tématu - ta modrá může být zajímavá, ale ty fotky jsou takové nic neříkající, a opravdu by to chtělo vidět jak to vypadá na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, při vší úctě k pilotnímu duchu a tradicím je tady ta datumovka implantovaná tak dokonale a nerušivě, že k tomu nemohu říct ani popel. Na rozdíl od Archimede a podobných tragických řešení Stowa prostě umí a je vidět, že konstruktéři a návrháři fakt přemýšlí. Kdo chce pilotky bez data, určitě si vybere tuto verzi i u Stowy, ale pro mne, který hodinky bez datumu mít prostě nemůže a pilotní styl se mi velice líbí, je toto naprosto dokonalé řešení. Takže za mne tato limitka naprosto nemá chybu tak, jak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, při vší úctě k pilotnímu duchu a tradicím je tady ta datumovka implantovaná tak dokonale a nerušivě, že k tomu nemohu říct ani popel. Na rozdíl od Archimede a podobných tragických řešení Stowa prostě umí a je vidět, že konstruktéři a návrháři fakt přemýšlí. Kdo chce pilotky bez data, určitě si vybere tuto verzi i u Stowy, ale pro mne, který hodinky bez datumu mít prostě nemůže a pilotní styl se mi velice líbí, je toto naprosto dokonalé řešení. Takže za mne tato limitka naprosto nemá chybu tak, jak je.

 

Karel hb to napsal přesně a výstižně. Naproste s ním souhlasím. Ač preferuji pilotky bez data, tak tady také nemám co vytknout. Implementace data byla podle mne provedena opravdu decentně a s minimálním dopadem na (ne)čitelnost ciferníku. A jak jsem psal, obecně pilotky od Stowy považuji za povedené a navíc za slušné peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že kdyby ta datumka byla alspoň přiznaná sebevědomá bílá s černým ( nebo i červeným)  číslem, bylo by to lepší, takhle je taková jakoby schovaná, že se za ní stydí, že ji tam kolegové chtěj,  tak jako alspoň nenápadně, kompromisně ...... považuju to za typickou věc pro custom hodinky, dost to kazí koncepčně i esteticky.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...