Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Zrovna to řeším s kolegou v kanclu. Na majetku se dohodli celkem rozumně, děti taky jakž takž, ale ty rány na duši tam jsou obrovský. O tom žádná. Samotný rozvod pak může být formalita, ale co vidím, tak to stejně ublíží oběma stranám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvod : žena většinou vydělá, chlap se bude chvíli smažit. Jsou- li ve hře děti, je to průser a pokud o ně má chlap zájem, je to cesta tak na čtyři roky. Většina chlapů to vzdá, protože systém je nastavený ve prospěch žen. Závěr- dcerka bude v pohodě, polepší si a dobře (pro ni) to dopadne. Děti na tom budou o dost hůř a chlap bude docela dlouho v řiti.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma rozvod je nevyčerpatelnou studnicí právnického humoru. Obecně nejhorší je situace, kdy mají oba zájem o děti a současně jsou přesvědčeni že by se expartner na výchově neměl podílet. A pak samozřejmě prachy, prachy a prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Long: A já tě měl za mladýho kluka... Já teda 25  za rok v dubnu..

K rozvodu- mám 1 segru- rozvedená, švagr- rozvedený, švagrová- v rozvodovém řízení.

A ve všech případech s mámou říkáme- chyba v obou dvou. A se všema se stýkáme, i j jejich ex.

Většinou +- v klidu, nebo spíš časem zklidněno a uhlazeno

Nejsem ještě zcela stár. :-)Letos  padesátka ! Tedy ne Jizerská.

No a jinak takto. Několikrát jsem měl hodně na krajíčku odejít a rozvést se, ale mám syna kterého miluji a také jsem srab a vím, že bych se z toho morálně těžko sbíral. tak, že to je asi jeden z důvodů, proč jsem to nikdy neudělal.

 

Navíc mám jako memento dost kamarádů fakticky od čtrnácti let. No a z partičky šesti kluků a tři holek jsem jediný stále ženatý. Někteří moji kamarádi jsou dokonce ženatí potřetí. To je to memento. Ty jejich bývalé ženy si těžko vybavuji a pamatuji a ty  nové poslední se již ani zapamatovat nesnažím ! :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to podobný jako long, dokonce i ty úvahy o konci v italském stádiu našeho života, jsem rád že jsem rodinu neopustil, že kluk dnes chlap měl vždy tátu... Dokola jen samej rozvod a prdel na tom je, že to většinou je ještě horší ( asi né vždy ), ale jak vidím, že někteří nemůžou jen tak si zajít na pivo tak je mi šoufl.

 

Jinak podle mě pokud nejsou děcka ok, pokud jsou je to špatné.....ideální je dohoda, kompromis jak zde již padlo. Pokud se začnou dělat naschvály, stojí to jen čas, peníze a nervy navíc....

 

Držím palce at to dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nejdůležitější je si pustit film Válka Roseových a pokusit se nedívat na to jako na nějaký příběh cizích lidí ale na svůj vlastní. Je tam vše a pokud není oboustranná vůle ke kompromisu, je výsledek vždycky takový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych je chtěl, tak buď adopce a nebo sbohem a šáteček. Proto by asi bylo ideální, prvně počít a pak až řešit papíry na radnici.

Kdyby sis tím prošel tak uvažuješ jinak. Rozhodovat se jestli ji třeba neopustit když doktoři tvrdí že děti mít nebudeme mi nepřišlo na mysl ani na vteřinu. A já děti moc chtěl.

 

No a dnes máme zdravýho kluka . . . navzdory tvrzení lékařů, prostě to samo od sebe najednou vyšlo.

 

V případě že bych tenkrát z nějakého důvodu odešel tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych je chtěl, tak buď adopce a nebo sbohem a šáteček. Proto by asi bylo ideální, prvně počít a pak až řešit papíry na radnici.

To je celkem prisnej pohled na vec. Pokud mas zenskou rad, tak ji prece jen tak neposles k sipku proto, ze nemuzete mit deti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...