Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Slušnej futrál :)

 

V praxi je imho skoro fuk jakej kdo má futrál, všichni je nosej totiž blbě navolno a vytáhnou si gatě až pod bradu a kvér v něm furt pevně sedí. Opravdu pevný utažení se podceňuje. Nejhorší na tohle jsou džíny bokovky a futrál na pásku, tahle kombinace prostě nefunguje.

 

Nosím rifle bokovky a kvér na opasku, ale ten mám utožený bo jinak by mi spadly gatě :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl spíš problém, že jsem si bokovky při "akci" (nechytat za slovo, mluvíme o seanci s kamarády) vytáhnul až na prsa, skřípnul koule, ale pětasedma v dastě držela jak klíště :D

Přidávalo mi to vteřinu. Kucí, co měli normální kalhoty a třeba futrál s pádlem mě prostě přestříleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v pátek mě to asi zachránilo od rozhovoru na nože s jedním hnědočechem, vybíral jsem si prachy z bankomatu a on se začal přibližovat a nějak mě oslovovat, tak stačilo lehce odrhnout bundu, brrr, radši už nebudu vybírat z bankomatů.

 

A fotka mé maličkosti, s tímhle pouzdrem, jen pro představu pro ty, co nevědí jak takový tankistický holster na 1911 vypadá.

A fotka mé maličkosti, s tímhle pouzdrem, jen pro představu, proč se náš národ od času Žižky vždycky pouze vzdával.

SOTĚŽ NA PONDELÍ-NAJDI DESET ROZDÍLU

post-4087-025761900 1296488634.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl spíš problém, že jsem si bokovky při "akci" (nechytat za slovo, mluvíme o seanci s kamarády) vytáhnul až na prsa, skřípnul koule, ale pětasedma v dastě držela jak klíště :D

Přidávalo mi to vteřinu. Kucí, co měli normální kalhoty a třeba futrál s pádlem mě prostě přestříleli.

 

Si musíš rozepnout tu pojistku co je přes kohout... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

 

A 1000 bodů odjíždí do Karlových Varů!!!

.

.

.

Tado nic ve zlým, ale kur..va nažer se!!

Edit:

Fazere, až se půjdev vys.at, tak se prosím tě nespleť, nebo ustřelíš pízoár

Edit2:

Nedá mi to: Tado, furt si myslíš, že 1911-ka je ideální na nošení?

Už jenom první fotka- zborcenej hrudník, skolióza páteře, a beztak i plochý nohy. Promiň, ale zhoď to!

Fakt promiň

abych jen nepindal, tak i moje sestavička. Mimochodem na prodej.

post-205-066084900 1296495473.jpg

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Nojo, stojím na tý fotce krapet na křivo :D Zas tako hrozný zo není, ale teď jsem ve špitále zhubnul asi 5kilo, jinak vypadám celkem normálně. Jak už jsem psal výše, nosím ji každý den někdy i 10h u sebe, normálně ve vnitřním opaskovém pouzdře a zvládám to bez problémů, nějak necítím potřebu pořizovat si něco menšího, což by pro mě bylo kompromisem, co se úchopu týče.

 

Jo a plochý nohy nemám :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Tado nic ve zlím,ale jestli ti dá někdo herdu do zad tak tě to díky tomu železu zlomí.Jinak 1911 je má oblíbená ale tahat ji u sebe by se mi teda moc nechtělo a už vůbec ne v tom "korzetu" co máš na sobě.A ještě by mě zajímalo(určitě to tu někde je,ale mě se to nechce hledat)na co to sebou taháš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Hele Tado nic ve zlím,ale jestli ti dá někdo herdu do zad tak tě to díky tomu železu zlomí.Jinak 1911 je má oblíbená ale tahat ji u sebe by se mi teda moc nechtělo a už vůbec ne v tom "korzetu" co máš na sobě.A ještě by mě zajímalo(určitě to tu někde je,ale mě se to nechce hledat)na co to sebou taháš???

 

Tak ještě jednou pro pořádek, ten holster na fotce používám v zásadě jen tehdy, když si zbraň vezu na střelnici a nemůžu jí mít na opasku.

 

A na co to tahám, Ti může bejt upřímně jedno. A jestli seš zvědavej, proč u sebe člověk nosí zbraň, tak se zeptej víc lidí a ne jenom mě. Ve zbrojáku mám skupinu E, ochrana života, zdraví nebo majetku, řekl bych, že to je docela výstižné a nemyslím si, že bych dělal něco špatného nebo nezákoného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tě nechci nějak dotknout-jen aby sis to špatně nevyložil.Sám u sebe nosím nůž a dříve jsem nosil i revolver.Já to spíše myslel tak,že s tvou postavou je to dosti velká a neohrabaná zbraň.Co mám zkušenost,tak k většině útoku dojde z velmi malé vzdálenosti no a pokud by jsi se snažil tasit,tak věřím tomu,že by jsi měl dost malou šanci.Pak už je to jen o tom,že rozšíříš zbrojní arzenál nějakého kreténa(a to v lepším případě pro tebe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tadeáši, jak to budeš dělat se zbraní, až budeš chodit jako aktivní právník na soudy?

 

Ukládat jí u justiční stáže, která má povinnost jí převzít a uschovat po dobu, co se pohybuji v budově soudu. Pokud tedy budu právník, třeba ze mě bude něco jiného.

 

Juraj11: Hm, já nemohl vědět, že to nemyslíš zle, už 2 vlákna o zbraních se tady zamkla proto, že se pár místních členů nemohlo smířit s tím, že mám legálně zbraň a vznikaly z toho hádky a taky se mě ptali PROČ, tak jsem na to malinko alergickej. Ono obecně je to dost blbá otázka. :) Samozřejmě, že je to krapet neohrabané, oproti třeba Diamondback DB 380 nebo nějakému malému Glocku, ale věřím, že když poctivě každý den trénuji tasení, tak budu časem schopný tasit rychle a ve větším počtu pozic a situací a na jaro mám naplánovaný kruz obranné střelby od AEGISu, kde se doufám taky něco dozvím, mít zbraň nestačí, musí se cvičit.

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukládat jí u justiční stáže, která má povinnost jí převzít a uschovat po dobu, co se pohybuji v budově soudu. Pokud tedy budu právník, třeba ze mě bude něco jiného.

 

Já osobně bych jedinci jako ty tipoval kariéru ve stylu střelce z Arizony. Upraveno uživatelem Gordon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...