Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Přátelé, prosím, je tu mezi Vámi někdo z Prahy, kdo by byl ochotný zajít se mnou jednou dvakrát na střelnici a dát mi adekvátní rady k získání ZP, pokecat, ukázat a předvést manipulaci se zbraní, nechat mě párkrát vystřelit apod.? Samozřejmě náklady hradím.

 

Prosím o případnou reakci přes SZ.

 

Díky moc předem.

 

Kolegové, velmi příjemně jste mě potěšili, dostal jsem již několik reakcí. Díky za vstřícnost i odvahu, s jedním ze zdejších členů jsem již předdohodnut.

 

Takže ještě jednou děkuji všem a hezký den přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, dva komici.

 

A první místo v pondělní soutěži obsadil s přehledem Horhe......jako jediný pochopil,že volové se nerozlišujou.

Cenu pro Horheho,kterou doporučujeme věnovat dle uvážení například tchýni-čtyřdenní pobyt v nákupnim centru v Egyptě, věnovala do soutěže firma A.K.R-Alles fur Kunden Reise

Druhé místo obsadil Dantechno,neb mi po SZ napsal,že sme voba kokoti.Cena za druhé místo v soutěži je- povinné zasílání částky tisíc korun měsíčně,po dobu čtyř let na studium Somálského sirotka v učebním oboru Pirátstvi.

Cenu utěchy-vlastnoručně podepsanou Tadovu fotografii,získává Spiderer za to,že nás tady už několik tejdnu nevotravuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOTEJL Fazerhlav?

 

Posted Image

 

Co to je ,jako tudleto ?? Proč nenapíšeš rovnou-MOC TI TO SLUŠÍ,nebo TY SEŠ ALE MOTEJL,nebo CHTĚLA BYCH,ABYS MI NAŘÍDIL HODINKY ...takhle jenom chodíš vokolo horký kaše

 

Upraveno uživatelem sureshot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A první místo v pondělní soutěži obsadil s přehledem Horhe......jako jediný pochopil,že volové se nerozlišujou.

Cenu pro Horheho,kterou doporučujeme věnovat dle uvážení například tchýni-čtyřdenní pobyt v nákupnim centru v Egyptě, věnovala do soutěže firma A.K.R-Alles fur Kunden Reise

Druhé místo obsadil Dantechno,neb mi po SZ napsal,že sme voba kokoti.Cena za druhé místo v soutěži je- povinné zasílání částky tisíc korun měsíčně,po dobu čtyř let na studium Somálského sirotka v učebním oboru Pirátstvi.

Cenu utěchy-vlastnoručně podepsanou Tadovu fotografii,získává Spiderer za to,že nás tady už několik tejdnu nevotravuje

 

Ach jo, škoda že jsem nevyhrál nějakou střelnou zbraň. Koupil bych si tankistickej holster a mohl bych si honit (ego) před zrcadlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nenapíšeš rovnou-MOC TI TO SLUŠÍ,nebo TY SEŠ ALE MOTEJL,nebo CHTĚLA BYCH,ABYS MI NAŘÍDIL HODINKY ...takhle jenom chodíš vokolo horký kaše

 

Dane, moc ti to sluší, jsi fakt krásnej motejl a chtěl bych, abys mi nařídil hodinky.

Právě se dívám na tvoji fotografii, kterou jsem mi posledně v KV dal a je mi po tobě smutno. Moc smutno...

post-1118-061038200 1296572348.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se něco nakoupit stopro zůstanu věrnej Waltheru PPk ale tak na střelnici se mi zalibila Norinco máte s touto značkou zkušennosti ?

 

Když zůstanu u svýho ( 1911): klon od Norinka byl docela šunt, ( velké vůle...) ale kvalitní materiál.

Dalo se to docela poladit, a bylo tam dost materiálu na leštění, ladění a úpravy.

Vcelku za tu cenu si to jako polotovar pochvalují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na to občas zastřílení vyhraje norinco P228 pokud něco nepadne pod ruku zadobře jinak ten norico cena dobrá.I kdyby měl pak ležet v trezoru a nahradit ho časem něčim pořádným i když asi zůstane já jsem spíše sběratel.Doma skvost a na střelnici norinca :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

U Norinca je problem znacne kolisava kvalita, muzes koupit perfektni kus s minimalnima vulema, kterej se po 500 vystrelech rozklizi nebo se taky rozklizit nemusi, proste nikdy nevis. Zkusenosti ze strelectvi.cz rikaji, ze Norinco je lepai koupit strilene, abys vedel do ceho jdes, ale tam se vyskytuji jen Norinca 1911 a dost casto je prave vyuzivaji hako zaklad pro nejake prestavby, protoze materialove jsou kvalitni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...