Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

NO, tady bych si z vlastní zkušenosti dovolil dodat: v tom případě ale musí být ta 75ka dobře nastřelená a Ty musíš trénovat, jinak se chová jako žehlička a padá na čumák. Kdo nechápe, ať si zkusí mířit žehličkou :-)

 

Tak když ti na ní dá puškař mikrometry a nastřelí ti je, tak to většinou střílí dobře :D Ovšem nevím, jací jsou v Praze puškaři :D Spušť poladit tak na 1.25kg a je to :P

 

Jako základ je ta číza dobrá, je na to hromada dílů a puškaři jí umí.

 

edit: je teda fakt, že každý má jiné oči... Nedávno jsem prodával svojí 1911, mě chodila na střed a kupci chodila o cca 5cm doleva a strháváním nebo jeho rukama to nebylo.

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou a jednoduše. 75 ka padá na čumák, a žádnej puškař Ti nepomůže, pokud opravdu poctivě netrénuješ. Nebudu zabředat do srovnání garantovaného počtu výstřelů mezi ČZ a Glockem, protože by to stejně skončilo opisováním tabulek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím, že tady pauzíruju, možná nejsem zcela v obraze, ale alergie na Tadu jsem se ještě určitě nezbavil... Tzn. že jakékoli jeho rady a doporučení = pro mě nulová hodnota jen "bzučení mouchy v mých uších" ....

 

Proč je řeč o nějakém second handu? Od CZ-75 jsem se posunul ke Glockovi a nevím, proč bych si neměl koupit nového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ještě jednou a jednoduše. 75 ka padá na čumák, a žádnej puškař Ti nepomůže, pokud opravdu poctivě netrénuješ. Nebudu zabředat do srovnání garantovaného počtu výstřelů mezi ČZ a Glockem, protože by to stejně skončilo opisováním tabulek.

 

Mě to nepřijde... S čím to srovnáš? Oproti 1911 nebo K100 mi to nepřijde.

 

GLOCK je služební, vojenská zbraň... To že to nemusíš 30tis ran čistit, to že to bude střílet po obalení blátem, to je ti na střelnici jedno. Na střelnici chceš dobrá mířidla, hladkou spoušť a aby ti seděla rukojeť.

 

A když to chceš skutečně jenom na střelnici a ne na nošení nebo obranu baráku, tak si kup sportovní pistoli .22 LR, třeba Ruger MK3 nebo Browning Buckmark. Náboj tě bude stát korunu a sranda větší. Případně teda slovenská K100 je na dělání dírek do terče jako dělaná, chová se při střelbě mnohem lépe jak Glock ve stejné ráži a je lacinější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím, že tady pauzíruju, možná nejsem zcela v obraze, ale alergie na Tadu jsem se ještě určitě nezbavil... Tzn. že jakékoli jeho rady a doporučení = pro mě nulová hodnota jen "bzučení mouchy v mých uších" ....

 

Proč je řeč o nějakém second handu? Od CZ-75 jsem se posunul ke Glockovi a nevím, proč bych si neměl koupit nového?

 

Neposlouchej žádný rady, novej Glock je jasná volba a pokud nejsi Terminátor nebo nájemný vrah, ta pistole tě přežije smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem G 21 cca 14 let.........nabouchala pres 100 tis ran a kupec dal na 25 m 13 ran nejhur do 9 tky(mezi ranama do 5 sec) na terc 20/50........jsou to housle.....vymenil jsem po dlouhym testovani za 1911 BUL M5 s vrskem STI (stavba VM Custom 18+1 ve 40 SW)to je jeste vetsi masakr...hodne jsem porychlil na standartni stage(el presidente 4.8 sec vse alfa) a mirena je jak s flintou...zatim 68 metru a 135P terc z deseti 8 desitek a 2 devitky...na timer mezi ranama 2 sec :)

 

edit...ale to je kver za jiny prachy

Upraveno uživatelem tc95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

A proc? Lacine odolne a funkci to plni... :D kdyz pominu ze oboji je z plastiku :D Taky jsem Glock mel, nastrilel jsem s tim lip jak s 1911, ale k noseni to pro me nebylo, jak je ta potvora hranata, tak ne a ne se nekde pohodlne usadit...

 

Jako z pohledu dynamickych sportovnich disciplin Glocka chapu, ale na mirenku uz mene. Leda by Brett chtel vyrazit na LOS ci IPSC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jeee, milovnici recyklatu jsou v prevaze :D Je to takovej ekvivalnet g-shocku... :D

 

A co já s P99? To je pak teda ekvivalent keramickejch OP:-)))

 

... Taky jsem Glock mel, nastrilel jsem s tim lip jak s 1911, ale k noseni to pro me nebylo, jak je ta potvora hranata, tak ne a ne se nekde pohodlne usadit...

 

Cece kolik mas rukou a nohou? Ja prave klony 1911 odpiskal (v dobe kdy jsem hledal duvod proc ji poridit) kvuli vaze a nemoznosti normalniho noseni, snad jen v poradnem futralu u pasu to celkem slo, ale furt se to nekde za neco chytalo. Plastaky typu Glock a jine bez pojistek a kohoutu strcis kamkoliv. Do sosu, do bocni kapsy, do ledvinky, nikde nic necouha = nikde nic nedre:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

cody: Měl jsem ušité vnitřní opaskové pouzdro od KM Saddlery. Poměrně jednoduché, na dva klipy, sklon zbraně cca 15° dopředu. Nosil jsem ho klasicky na pravém boku, ani jsem o zbrani nevěděl, protože 1911 je oproti G26 o výrazný kus placatější a méně hranatá. Zkoušel jsem nosit Glock 26 v podobném pouzdře, ve stejné pozici na těle a vzdal jsem to cca po 14 dnech, Glocka jsem prodal, pořídil PPK a to nosím ve vnitřním opaskovém alá "apendix carry". Podle mě je pro nošení zbraně rozhodující její tloušťka, pokud preferuješ vnitřní opaskové pouzdro, ostatní rozměry jsou vedlejší. Pořádné pouzdro a pořádný opasek jsou základ, bez toho se bude blbě nosit i já nevím, cokoliv....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn. Jenze vnitrni pouzdro mi nesedi, nikdy jsem nesel dal nez k vyzkouseni. Placatost je u kveru dobra vlastnost. Ja jak moc nepouzivam opaskove pouzdro spis ocenim absenci hejblatek a pojistek zvenci. Popravde zadne pojistky ovladane clovekem na zbrani nemam rad. Holt pro me je 1911 moc kostrbata a tezka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

No, já obecně pojistky taky nemusím, ale manipulace s "thumb safety" u 1911 mi přešla do krve velice rychle a u CZ 75 to není špatný návyk :) Kostrbatost - ano, ale záleží na verzi... Ty nové, se velkým bobřím ocasem a zdrsněním na přední částí závěru jsou moc i na mě, ale ten Remington byl docela hladkej. Mám teď starou CZ 75 a jsem spokojenej, s dvouřadejch pistolí patří mezi ty placatejší, nízká stavba závěru, překvapivě dobrá spoušť, pojistka tam kde má být, je z oceli ne z pet lahví a víc k životu nepotřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeste jeden muj oblibeny polymer 6+1 9mm Br ........... :) z padlovyho fobusu pod bundou "el presidente" za 6.3 sec (pro neznalce 3x terc na 10 ti metrech metr od sebe,zady k tercum,ruce na zatylku,do kazdyho dve prebit a zpet. 10 cm od hlavne to leti uz 310 m/sec tzn vetsi porazeci efekt nez revolver 38 spec ve dvou palci....vaha necelejch 300gr.

post-2650-030260900 1354482041.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...