Z. Paul Odesláno 20. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 20. dubna 2016 Serizuji podle bití hodin v praci takze většinou podle Kat. Sv. Víta
kamilb Odesláno 20. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 20. dubna 2016 Když mě to chytne a střídám víc kousků, tak čas ani datum neštěluju abych zbytečně neopotřebovával těsnění.Čas mám na mobilu.
AdaMoss Odesláno 21. dubna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 21. dubna 2016 ... to můj bro je expert, ten je schopnej chodit po víkendu celej týden s úplně blbým časem i datem. Na vánoce dostane winder :-) Když mě to chytne a střídám víc kousků, tak čas ani datum neštěluju abych zbytečně neopotřebovával těsnění.Čas mám na mobilu.No vida, precijenom se nekdo najde :-). Diky panove za prispevky!
honza440 Odesláno 22. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 22. dubna 2016 Plus mínus minutu snesu, jak je to víc tak už rovnám.
Návštěvník Odesláno 22. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 22. dubna 2016 U Grand Seika na to peču. Tu jednu vteřinu za měsíc vždycky nějak rozchodím
villain83 Odesláno 22. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 22. dubna 2016 Když se to za den nevopozdí vic jak vo minutu, tak dobry
nickolas Odesláno 22. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 22. dubna 2016 U Grand Seika na to peču. Tu jednu vteřinu za měsíc vždycky nějak rozchodím Co mam GS, volim stejne ledabyly pristup...ta pulvterina me snad nezabije
Radik Odesláno 22. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 22. dubna 2016 I kdyz si beru jen na odpoledne stary otloukanky, tak vzdy seridim datum i den v tydnu. I kdyz to je ale totalne k prdu
sei Odesláno 24. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 24. dubna 2016 Čas šteluju ať jdou v plusu do jedné minuty. Zpožděné mi vadí. Datum musí sedět.
Mzhanel Odesláno 25. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 25. dubna 2016 Já je seřizuji, jakmile začnu chodit všude první. Předbíhaji se :-D je to normální aby mi šly o 5 minut za 3 týdny?:-/
Michelin Odesláno 25. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 25. dubna 2016 Aktualni hodinky na ruce mi delaji -1:10 a nijak nemam potrebuje je ladit. Takze asi 2 minuty+- neresim
rooosta Odesláno 25. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 25. dubna 2016 plus/minus 1 minuta neriešim :-)ak je to už viac tak áno...čekol som si ta a aktual je to +58 sec.
pan kumrd Odesláno 26. dubna 2016 Nahlásit Odesláno 26. dubna 2016 Do jedné minuty to neřeším, jinak podle pocitu. Obecně hodinky se šroubovací koruknou nerad nařizuju, bojím se vlastní nešikovnosti,
AdaMoss Odesláno 2. května 2016 Autor Nahlásit Odesláno 2. května 2016 Tak jsem si udělal menší statistiku - pak mě napadlo, že jsem mohl použít anketu, ale co už. Hraniční odchylka pro seřízení je dle četnosti odpovědí rozdělena takto: 30s - 1 min: 16Do 30s: 71 - 2 min: 52 - 3 min: 3Víc než 1 min: 1 U Datumovky je většina nekompromisní (10 : 2) pro správný údaj. Zdá se tedy, že v odchylce do 1 min se nachází víc jak 70 % uživatelů hodinek.
lloffass Odesláno 2. května 2016 Nahlásit Odesláno 2. května 2016 Nastavím -1 min a když dojdu k +1 min, tak je na dvě minuty zastavím a jedeme od znova. U LHC to znamenalo seřízení cca co šest týdnů. Co jsem je vyměnil za bondovky, šteloval jsem jen při změně času Jednou za pár dnů zaměřím pomocí WatchCheck, takže mám stále přehled v jaké fázi přesnosti přibližně jsem a navíc je docela zajímavé sledovat, jak se odchylky vyvíjejí...
Návštěvník YPO Odesláno 2. května 2016 Nahlásit Odesláno 2. května 2016 hodinky maj bejt stále dobře seřízený x nařízený (jag kdo chce) ...... jinak to nejsou hodinky ale náramek k hov/nu/ ..... já YPO osobně neseřizuju nikdy .... za mňe to seřizuje nějakej píčus vodněkut z majáku .... pokaždý se mu to povede ..... je to borec
moravep Odesláno 2. května 2016 Nahlásit Odesláno 2. května 2016 Když pořídím nový hodinky, tak je chvilku sleduju, jak jdou. Pak hodinky seřizuju v podstatě jen když se zastaví z důvodu nenošení - to bývá tak 1x za týden. Nařizování dělám tak, že mrknu na mobil, kolik ukazuje s přesností na minuty, něco takového nařídím na hodinkách a jdu... Stresovat se, jestli hodinky náhodou nejsou 30s mimo, mě nebaví.Během té doby přesnost nesleduju. Nikde na minutu přesně být nepotřebuju.pod tohle bych se mohl podepsat. sice dojíždím do práce vlakem, ale vím, jak přeně jezdí, a můžu být v klidu
patprom Odesláno 3. května 2016 Nahlásit Odesláno 3. května 2016 Na přesnost hodinek jsem ujetý. Naštěstí žádné z mých kousků nemusím seřizovat příliš často :-)
AdaMoss Odesláno 3. května 2016 Autor Nahlásit Odesláno 3. května 2016 Nastavím -1 min a když dojdu k +1 min, tak je na dvě minuty zastavím a jedeme od znova. U LHC to znamenalo seřízení cca co šest týdnů. Co jsem je vyměnil za bondovky, šteloval jsem jen při změně času Jednou za pár dnů zaměřím pomocí WatchCheck, takže mám stále přehled v jaké fázi přesnosti přibližně jsem a navíc je docela zajímavé sledovat, jak se odchylky vyvíjejí... Mohl bys prosím nahodit, jak funguje ten WatchCheck? To prostě ukazuje přesný čas a odchylku si musíš zjistit nebo to je nějak víc vychytaný? Napadá mě třeba zjištění času z fotografie na hodinkách a automatický výpočet odchylky?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se