Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Panove, dobre rano do Prahy.

Nahral jsem fotky z karty a na mizernym notebookovym lcd sem je trosicku zesvetlil a bez dalsich uprav sem vsechny nahral, predem se omlouvam za spatnou kvalitu a duplicity, nemel sem silu si s tim nejak vic hrat. A taky ze nemam od kazdeho souhlas, ze muzu zverejnovat :).

 

Prosim vas vsechny, pokud nekomu vadi, ze je na fotce (lec castecne anonymne), necht mi napise nebo dany prispevek rovnou nahlasi, at se to muze promaznout, diky moc.

 

Kdyz jsem si fotky prohlizel, zase jsem se usmival, jak opravdu povedeny sraz to byl (dobre teda, az na ten starac :D). Ja nautily nejak nezeru, ale asi bych si zvyk :D

 

Ted k tem glycinum - myslim, ze posledni fotka, na ktere jeste jsou videt, je z 19:38 a ve 20:05 z nejake z vasich mobilovek uz zadne moje hodinky nejsou (krome sinnu ktere jsem tam nechal kuncakovi).

Tzn. glyciny se musely ztratit zrovna nahodou primo v dobe, kdy jsem balil a odchazel. Ze by je nekdo ztopil zrovna v te dobe, no tak to uz by byla opravdu ale opravdu velmi velka a pitoma nahoda. 

Tim padem ciste strizlivym usudkem je nasnade, ze glyciny jsem musel minimalne ze stolu sundat ja a bud jsem je sbalil a ztratil nasledne, nebo spadly pod stul ci podobne. Jsem opravdu zvedavej na vysledek z videa, protoze na 99 procent jsem si jistej, ze z hospody jsem je neodnes, ale i tak uz se vnitrne pripravuju na tu velkou ostudu :D.

Dalsi report snad bude od kluku co to dnes zkouknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak schvalne jestli se objevej v unikatech fora :D

 

Techto konkretnich moc u nas v CR nebude

 

 

 

Děcka pozorte, jen jsem střílel od boku podle fotky - asi by měl Filip potvrdit, jestli je to přesně tahle reference...

 

jo, to budou ony, alespon takhle podle obrazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl Nautily naholo na stole, pěkně. Já jsem asi fakt magor, bavlněný servírovací ubrousky z IKEA jsem bral na sraz i v době, kdy jsem měl jen Seika a Amfibie :) ... a skoro vzdycky jsem je tam pak zapomněl (ty ubrousky).

 

Evidentně to ale jinak byla moc povedená akce a na stole krásný kousky. Škoda ze jsem nebyl, ty IW3714-11 bych strašně rád vyzkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl Nautily naholo na stole, pěkně. Já jsem asi fakt magor, bavlněný servírovací ubrousky z IKEA jsem bral na sraz i v době, kdy jsem měl jen Seika a Amfibie :) ... a skoro vzdycky jsem je tam pak zapomněl (ty ubrousky).

 

Evidentně to ale jinak byla moc povedená akce a na stole krásný kousky. Škoda ze jsem nebyl, ty IW3714-11 bych strašně rád vyzkoušel.

 

ty portugaly jsou moje

 

 

Prosim vás, či je to ruka? Resp. kolik ma ta ruka obvod zápěstí? Děkuju.

 

attachicon.gifpost-27322-0-93377600-1542689482.jpg

 

ta pracka je taky moje

 

 

pracka ma tak 18cm skorolovecak

portugaly muzu pri nejblizsi prilezitosti predvest :) mam v hlave takovej malej napad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me stve, ze na fotkach NEJSEM :-).

Jseš, woe. Mafioso, kotlety, šedej trestaneckej outfit s nápisem na zádech.

 

Edit: Aspoň myslím, ze jsi to ty :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...