Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Foto těch hodinek je tu několikrát. Na videu je to třeba projít dle polohy, fakt je tam nepoznám. Já můžu nejdřív v pondělí... pokud se na to nikdo nepodivá dřív, tak tam skočím. Psal jsem to tu několikrát a začíná mě rozčilovat jak jsou někteří "chytří".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, tak máme vysvětlení, Kid je má ve sklepě :-)

 

ne, sorry.. díky za foto, třeba se někde najdou... a ještě lépe, třeba se to nějak vysvětlí....

 

měly by to bejt tyto.....(fotil sem to dneska ve sklepě, tak sorry za světlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mne napadlo - je technicky možný ten casovej úsek z rekorderu stáhnout a nějak (mi) ho poslat?

Jak jsem psal, video jsem viděl, ovšem bez polohy hodinek z toho nic nepoznám. Teď už vím kde ležely v 19:25. Manažer mi to stažení nabídl ale pak volal majiteli a ten říkal, že by to nerad poskytoval ven, ale že tam můžeme kdykoliv skočit. Jak jsem říkal ten čas si na to najdu v pondělí a myslím, že identifikujeme toho kdo je vzal..... Majiteli celkem rozumím, může z toho mít problémy. V pondělí dám vědět do konverzace od Dana a domluvíme se co dál ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,

Uz nechme spekulaci, prosim. Vojta psal, ze se tam dostane v pondeli. Ja to asi driv jak v pondeli vecer taky nedam. Tak pokud neni nejakej jinej dobrovolnik, tak vse uz asi bylo receno. Nechme tady tedy prostor jen pro relevantni informace, pokud si jeste nekdo na neco vzpomene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glycine Combat Chronograph Lux Automatic ref.3924.11 AT-LBK7H. 43 mm, 100m, průhled na GL750 (7750).

 

https://www.jomashop.com/glycine-watch-3924-11at-lbk7h.html

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se k tomu klidně veřejně přiznám, mrzí mě to dodneška :(. A pásek byl od Zrna :). Ale je fakt, že to jak se leckdo k hodinkám ostatních na srazech chová mě taky vedlo k tomu omezit počet kusů, které sebou nosím a snažím se je mít pod kontrolou. To jak se někteří členové k cizím hodinkám chovají, mě zaráží. Jsou lidi co se zeptají, zda si můžou vzít hodinky vůbec do ruky. A jsou lidi, co si na vintážkách pustí chrono, vyšroubují korunku potápek o točení lunetou nemluvám vůbec... Prstýnky a korálky jsou taky fajn. Samozřejmě, když člověk bere hodinky na sraz, musí s tím trochu počítat, ale občas mě to tedy zarazí...

V pohodě Kubo ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...