Jump to content

Recommended Posts

S radostí zakládám vlákno členovi xprcz01, s nímž jsem měl tu čest uskutečnit jednu transakci. Vše proběhlo v naprostém a nejlepším pořádku. Moc děkuji a ostatním doporučuji. 

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Řešil jsem se Zdeňkem výměnu a vše proběhlo dle domluvy. Pouze česká pošta se na balíku vyřádila. Zase na druhou stranu musím ocenit Zdeňkovu vstřícnost při řešení reklamace.

Za sebe rozhodně doporučuji.

Díky Zdeňkovi za hodinky. Krabici přivezl až ke mě do práce. Paráda pokec a postesknutí, že hodinky jsou strašná nemoc  :) Rád budu obchodovat znovu.

• 5 weeks later...

Bezproblémový obchod, i když nešlo o nic velkého. Vše dle předchozí domluvy klaplo na výbornou. Díky :) .

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Take musim hodnotit a samozrejme kladne - sice jsem (puvodne... :) ) nic neprodaval ani nekupoval,ale napsali jsme si-druhy den setkani a prima pokec-proste rychla akce a to ja rad :)

Diky moc a doporucuji-je to (chrono) pacient jak ma byt :)

Edited by snake
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Skvěle jsme se dohodli, upřesnili místo.. a dokonce ještě idealnejsi pro mě , než jsem čekal.

Parádní obchod, vše v super stavu, fajn pokec..kdykoliv znovu. Díky a doporučuji.

• 4 months later...
  • 3 months later...

Ahoj Zdeňku,

konečně jsem se na chronomagu trochu zorientoval. Dodatečně díky za super hladký obchod, ty Longiny nosím fakt rád! ;-)

A zpráva pro ostatní: jednoznačně DOPORUČUJU!