Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

tu máte pár štatistík a priebeh tej bitky v Piešťanoch... ;) Hlavne ma dalo dole to info, ako napríklad že chlapík mal oddelené rameno od kľúčnej kosti a druhý ho stále bije do hlavy..   :bangin: 

 

 

http://www.sport7.sk/clanok/180806-najslavnejsia-hokejova-bitka-oslavuje-30-vyrocie-konala-sa-v-piestanoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Zapominate i na ten druhej zapas - Svedsko - Kanada, tez peknej hokej.

Na tu bitku z Piestan si pamatuju, ve zpravach byla jen kratka zminka a ja videl zabery z nejake domaci kamery.

 

Hele, a dávali tu Kanadu někde? Já to furt hledal na ČT4 a hovno jsem našel. To se hrálo souběžně či co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Bukač: Hráčům nemůžu nic vytknout, ale všichni jsou stejní. Problém je ve výchově, padáme k Dánům

 

Nemáme hráče, kteří by soupeři dělali problémy. Když se podívám na zápasy a statistiky z nich, vidím, že všichni jsou stejní. Jsme v situaci, kdy lidé, kteří vedou hokej mládeže, neznají sebekritičnost. Problémy jsou v tréninku, ne v dětech, ty chtějí. Naši hráči také chtěli. Od prvního utkání na mistrovství světa jsem neviděl, aby něco vypustili nebo odflákli. Nemůžu jim nic vytknout. Jsme prostě někde jinde. Jak český, tak slovenský hokej ne že není tam, kde byl, ale dostává se až mezi země jako Švýcarsko, Dánsko a Německo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Kriste na nebi, to byla hokejová nirvána. Neskutečný zápas. Smekám před Američany, kteří dvakrát zvládli dotáhnout dvoubrankovou ztrátu. A ta rychlost bruslení dokonce i v prodloužení, pořád nahoru dolů. Naši hráči by se po ledě ploužili už v průběhu třetí třetiny. Tohle je pro nás aktuálně hokej z úplně jiné planety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to konecne dokoukal cele a byl to paradni hokej. Tohle bych si predstavoval od nasich. Pri najezdech se ukazalo, ze jim do mazaku jeste neco chybi, ale ty ruce a pohyb telem maj paradni.

Ukazka, kam se hokej smeruje ( tohle by mel Lener propagovat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Co me nastvalo dnes ze sportu? Naprosto nekoncepcni ( spis deb...i ) rozhodnuti hokejoveho svazu o uzavreni prvni ligy a postupnemu rozsireni souteze - soutez, kde polovina tymu preziva, kde chodi na vic nez polovinu tymu sotva 1000 divaku na zapas ( vcetne me Slavie ) se jeste rozsiri, blbost. Druha liga uz ted nema uroven ( o krajskych preborech nemluve ) a ted je uplne vybrakujou. A duvod? Juniori nemaji kde hrat ( ta jejich extraliga ma uroven rekreacni ligy neregistrovanejch - vetsinou ).

No budem radi, kdyz za 5 let porazime Dansko na MS.

Prace Lenera a jemu podobnejch odborniku je neuveritelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky nechápu, to bude ještě větší rybnik, než teď. Tam jsou o něčem pouze zápasy první čtyřky mezi sebou a takhle přibude zápasů vo ničem bez diváků typu Most - Kadaň, proč? Důvod je co jsem tak četl ten, že Morava chce po čase rozdělit soutěž, aby nejezdili tolik do Čech a prsty v tom maj určitě i extraligisti, který maj v soutěži farmu a bojej se, aby jim nesestoupila. Ty argumenty jakože tam dostanou šanci mladý, to je úplně k smíchu, přece když je mladej dobrej tak dostane většinou šanci tak jako tak a když není, tak proč by jí dostával že jo. Extraliga juniorů souhlas - to má snad dvacet účastníků, to může hrát pomalu každej. Doufám, že Kladno postoupí, aby se týhle komédii vyhnulo, to už by tam vůbec nikdo nechodil (jenom já , páč jsem masochista). Jinak Martine hodně štěstí s Budějcema:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncak bude opravdu štěstí potřebovat. Loni nebyl Motor na postup připraven, ale letos je to už podstatně lepší. Nevím, jestli to nakonec bude stačit, ale Slavii v semifinále doufám porazime. Asi se půjdu stejně jako loni kouknout. Atmosféra v tom plechovem kutlochu byla super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte, nebudu :-)), dle meho na postup sance neni ( nejsou na to penize a musel by se premluvit nekdo dalsi z veteranu - Ujcik, Beranek, Antos, Ruzicka, Altrichtr :-))) aby to pak slo. Maximum byl tenhle postup.

Fandit jim budu, mam to pres ulici, ale.....

Nase juniorka uz tu ligu na jeden zapas zkusila a stacilo to :-)), nestiha v extralize a hrat tohle. Rozhodnuti o nesestupu znehodnoti celou soutez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minule hrála v případě Budějovic roli i četná zranění (hlavně ze série s Přerovem, jestli si dobře pamatuju). V pondělí to vypukne, těšim se (hlavně teda v mém případě na Kladno s Jihlavou:-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minule hrála v případě Budějovic roli i četná zranění (hlavně ze série s Přerovem, jestli si dobře pamatuju). V pondělí to vypukne, těšim se (hlavně teda v mém případě na Kladno s Jihlavou:-) )

 

Ano, Kladno - Jihlava, to bude zajímavé. Co čert nechtěl, zrovna klient potřebuje servis v pondělí odpoledne a hned v úterý ráno :-) , takže 1.zápas jedu shlédnout do Jihlavy živě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte, nebudu :-)), dle meho na postup sance neni ( nejsou na to penize a musel by se premluvit nekdo dalsi z veteranu - Ujcik, Beranek, Antos, Ruzicka, Altrichtr :-))) aby to pak slo. Maximum byl tenhle postup.

Fandit jim budu, mam to pres ulici, ale.....

Nase juniorka uz tu ligu na jeden zapas zkusila a stacilo to :-)), nestiha v extralize a hrat tohle. Rozhodnuti o nesestupu znehodnoti celou soutez.

Ten zápas jsem viděl. Kluci neměli šanci, zvlašť když ten den měli už jeden zápas v nohách. Ale na konci si užili aplaus ve stoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Kladno - Jihlava, to bude zajímavé. Co čert nechtěl, zrovna klient potřebuje servis v pondělí odpoledne a hned v úterý ráno :-) , takže 1.zápas jedu shlédnout do Jihlavy živě.

 

Já původně myslel, že pojedu jenom v úterý, ale nedá se nic dělat, pojedu i dneska-nemůžu si pomoct, pátek a sobota doma je pak samozřejmostí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...