Přejít na obsah

Prim Orlík II bronz L.E.


Doporučené příspěvky

Šitový fotky jak z mobilu sekretářky v polední pauze jsou takovej Elton trademark. Vždycky se v Koscomu divím, jak ty Elton Primky vlastně nevypadaj úplně zle, protože z těch příšernejch ofiko fotek by člověk čekal, že to bude na úrovni toho nejhoršího čínskýho šmejdu.

Přitom taková blbost, která by ani moc nestála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem šel okolo největší prodejny hodinek v Praze - Koscom - a již tam není tablo s Primkami ve výloze do ulice (kde je jinak asi 21 hodinářských firem), tak nevím čím to? No asi se moc neprodávají a zabíraly tam místo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ty bronzky mne fakt zaujaly a to jsem popravdě nad Eltonem skoro chtěl zlomit hůl, protože za poslední léta narovinu ani jedna za mne pozitivní invence, zajímalo by mne jestli udělají i menší variantu .... jinak to dýnko je fakt blbost ale ono si toho asi ani většina lidí nevšimne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses zbláznil, Elton a přiznat elementární neznalost chemie ? neni možno :-d Nebo ono to možná v jejich logice zapadá, když na české pilotky, co se inspirovaly budíkem z ruského proudového letadla dali korunku inspirované pístem spalovacího motoru :-d

 

ale jinak tyhle hodinky se mi moc líbí a až budou za půlku na bazaru tak se možná neudržim :-d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si ,že poloviční cena byť bazarových Orlíků je asi utopie.

Chvilku se bude cena křečovitě držet, důkladně živena nadšenými výkřiky zainteresovaných. Pak se pár podnikavců  pokusí prodat tady ,,beznadějně vyprodanou limitku" za dvoj- až trojnásobek původní ceny, chvilku to zaflejmuje, padne pár vzteklých  nadávek o komunistech  a pak se všechno zase vrátí do původních kolejí, položených  neviditelnou rukou trhu. Že se v prodejních vláknech časem objeví je jasné, kdo si dostatečně dlouho počká, zajisté se dočká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy nechci bejt šťoura, ale nedělá ty strašný pilotky ta druhá parta?

Sem byl přesvědčenej že Elton dělá jen mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tvl, dáma promine,  jsou nějaký malý.  Anebo medvěd.

Ta real fotka je blíž pravdě než ty fota. Pro mě by to byla citovka, ale za trochu lidovější gelde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě bronzové hodinky vyloženě berou mám jich několik - designově se bronz vyloženě  hodí především k diverům. Je jasné že Prim to udělal na základě současného zájmu o bronz a jak jsem četl tak ho stejně musel někdo postrčit.

Pouzdro dle mně mělo být  43 mm. 42mm je na  takový typ momentálně malé a i Tudory daly ty svoje bronzy na 43mm.

Cena je šílená,  za ní si já raději  pořídím  asi  4 až 5 různých bronzovek  se švýcarským strojkem a i pouzdrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...