Přejít na obsah

PS 1 311.RAF


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krása, pánové, klobouk dolů za krásný hodinky a respekt k československým letcům.

 

Jen tak "pod čarou" mě napadá. Osobně mě přímo fascinuje hrdinství parašutistů vysazovaných na území protektorátu. V roce 2021 bude 80. výročí vysazení Anthropoid, Silver A a Silver B. Nestálo by za úvahu po Davosa RAF a PS 311.RAF něco, co by se vztahovalo k nim? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straspol

nechci to nijak dehonestovat, ale v každém případě ti ještě chybí RAF 312 a RAF313. Možná by neškodila ani RAF 68, možná že právě tahle by tě mohla konečně uspokojit a mít rafky na kýble.  Myslím to upřímně. :notworthy:

Jinak vše ok a PF 2017. :cheers:

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K RAF 312 a 313 sice žádný vztah nemám, ale pokud by se někdo přijatelný do takového projektu pustil, určitě bych o tom uvažoval  :clap: až bude zase nějaké výročí...inu sbírka je sbírka...ale se znakem peruti by asi byla potíž.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koupil hezkou knížkou Letec Otto Hanzliček. Vřele doporučuji. Hodně fotografií, opravdu hezké a poučné čtení:) Jinak hodinky máte kluci parádní. Ty černé vauuu

Upraveno uživatelem daur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u knížek. Můžu nabídnout jednu, co vydalo Milevské muzeum. VÁLEČNÝ DENÍK BOHUMILA ŠÍMY.

Předmluva - ČESKOSLOVENŠTÍ LETCI A JEJICH CESTA DO ŘAD RAF, doplněné spoustou fotografií, tak

jako celá kniha. Šíma popisuje v deníku svoji cestu do RAF, od útěku z republiky. Tvrdá vazba 150 stran.

Před pár lety se našel jeho rukou psaný deník a v roce 2015 vyšlo knižně.

Dne 16. února 1946 udělil prezident Československé republiky Bohumilu Šímovi Čs. válečný kříž 1939 in memoriam.

Kdyby měl někdo z Vás zájem, můžu knížku obstarat a popřípadě i s podpisem dvou lidí, kteří se nejvíce zasloužili

na vydání této knížky. Můžu poslat poštou, do Prahy jsem schopen dovézt. Případná domluva po SZ.

 

 

http://www.databazeknih.cz/knihy/valecny-denik-bohumila-simy-294140

http://knizka6.webnode.cz/

Upraveno uživatelem klasik51
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem otcem této limitky, tak budu mluvit za sebe. Nešel jsem do toho, že by překonaly klasiku, ani to asi nebyl

účel. Já jsem si chtěl pouze udělat radost, a tu mám.

Před pár dny jsem si chtěl udělat další a Elton mi to nedovolil. Musim si jí udělat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...