Přejít na obsah

Lístkové hodiny z Číny


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

 Do obýváku, k televizi fakt sednou, příjemně šustěj a navíc je to dokonalej old scool, jako za komančů na nádraží  :rolleyes: .

 

Vůbec mě neuráží, že to není "handaufzug" a má to plastovou kisnu..., ten obývák taky není echt holz, ale piliny s lepidlem z Polska :rolleyes:

Upraveno uživatelem solitaire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

V červenci mi z eBay přišly tyhle krásné hodiny za tři stovky. Jely bez problému až do změny času. Tehdy jsem do nich začal vrtat, protože mě štvalo, že jdou o půl minuty napřed nebo pozdě. Prostě se překlopily tehdy, když na přesných digitálkách bylo něco kolem 30s a to mě neskutečně iritovalo. Tak jsem to furt šteloval, snažil se najít okamžik, kdy se to překlopí a v ten moment vkládal vytažené baterky, no prostě hrozné harakiri a furt se mi to nedařilo nastavit napřesno. No a po pár dnech se začaly zastavovat na padesáti minutách.

Tak teď nevím, jestli je mám rozebírat a zkoušet hledat vylomený zub, nebo je rovnou mrsknout do koše. Asi je nechám stát jako vkusný interiérový doplněk. To ale riskuju problémy v práci, protože včera jsme tady měli delegaci prezidenta společnosti (prostě Bůh, Nejvyšší, něco jako Bert na Chronomagu) a v rámci příprav na jeho návštěvu, kromě natírání trávníku na zeleno byli peskováni ti, kteří měli na stolním kalendáři neaktuální týden. A teď si představte, že šéf uvidí zastavené hodiny...

 

post-33141-0-16029200-1542965838_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

   Moje zatím šlapou, jako hodiny... Přiznám se ale, že s každou změnou času očekávám zlomení nějakého plastu uvnitř a to mne

trochu mrzí, designově mi totiž, vzhledem k umístění, vyhovují...

 

   Co na plat, levný plast má svá omezení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Tak opět raport po třech letech: Vše klape jak má! :smoke:

Sice jsou lístky už trochu zaprášené, ale neeviduji žádný časový výkyv, žádné poškození ozubených kol nebo něco podobného.

Hodiny se staly součástí rodinného života a klapání je tak samozřejmé jako je východ slunce. :clap:

Budu rád, pokud přidáte i ostatní své poznatky. Tzn. počet výměn baterií, přesnost atd.

Suma sumárum: klap, klap, klap. :lamo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...