Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Ja si to neumim vysvetlit. Damasko spona byla po roce noseni bez sramu, pouzdro taky... Uz jsem rikal, ze mam skrable i sklo?

Zacinam mit pocit, ze na moje ruce hodinky nepatri :D

 

Na ruce jo, po kapsách je netahej :) Jinak, co to je za Sinny? Zaregistroval jsem tam 104 St Sa I, ale tyhle mě asi minuly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine vysvetleni je ten nuz, nebo betonovy stul...ale ten by se projevil u vice lidi ;)

Navic, kolik lidi je melo v ruce a nikdo nic nerikal. Ja si toho vsimnul hned rano u snidane. Spona v zasade cista (nechytejte me za slovicko!) a tah tohle? Asi fakt ten nuz. Ale takhle to dojebat za den? Furt cekam, ze se vzbudim a nebude to tam... A ani jsem nebyl tak na srot, abych to vlacel nekde cestou po chodniku... Ja fakt netusim, jak se mi to povedlo. Realne uvazuju o novem tahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak ty jsem tam ani nezahlídnul... Ten tah je pro mě ale záhada, vypadá spíš, jako bys s ním cestou domu brzdil o beton. V kapse tohle přece nevyrobíš, i kdybys jí měl plnou šroubů.

Koukám na tech spec na webovkách Sinnu. Ponorková ocel to sice není, žádnou zvláštní úpravu taky neuvádějí (kromě bead-blastingu, což je spíš kosmetická záležitost), ale že by tohle udělala 316L, tomu se snad nechce ani věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se smějte chudákovi! ;)

Jsem přesvědčený, že se to muselo stát ten minulý týden, někde mezi úterým večer a pátkem ráno. V úterý nebylo kdy, ani kde. Takže středa - čtvrtek. Provedeným rozborem situace a nějakými praktickými zkouškami, jsem došel k závěru, že to musí být od nože. Mám krátce nový nůž, který jsem začal nosit v levé kapse kalhot (v pravé jsem zvyklý na telefon). No a jak jsem zvyklý strkat ruce do kapes, tak jsem si to vůbec neuvědomil. Taky jsem na ten nůž nebyl zvyklý. Ty, jak to nazvat, abych si sám nesypal sůl do ran, oděrky, jsou tak nějak všesměrové. Takže kdybych někde hrnul asfalt, byly by zhruba jednosměrné. Navíc by to musela chytit i spona...daleko víc než je. A taky si myslím, že i nějaké ty části těla... Navíc vím, že jsem asfalt nehrnul, tak naplech jsem nebyl. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, vychází mi to na ten nůž. Opaskový klip železný, ta vnitřní konstrukce železná (a hrany jsou zároveň se střenkama), střenky z nějakého tvrdého kompozitu... No kapsy už jsou přeuspořádané jinak, ale bylo to drahé poznání.

:suicide_anim:

 

edit: nejsem žádný leštič, spíš naopak, ale tohle se mi ještě nestalo...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elninoelnino: bozi!!! Vice fotek :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...