KralJan Odesláno 5. července 2020 Nahlásit Odesláno 5. července 2020 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Hugo666 Odesláno 9. července 2020 Nahlásit Odesláno 9. července 2020 Nový obleček Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Hardslimer Odesláno 9. července 2020 Nahlásit Odesláno 9. července 2020 Cely den na ruce, ale telefon mi spatne ostri. Takze sundany z ruky jen pro foto. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
siwi Odesláno 9. července 2020 Nahlásit Odesláno 9. července 2020 Nový obleček To vypadá dobře. Jakej je ten bezel na omak? Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
Hugo666 Odesláno 9. července 2020 Nahlásit Odesláno 9. července 2020 Měla by to být ocel. Je celkem těžký a na omak příjemný Takhle to přišlo. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
siwi Odesláno 10. července 2020 Nahlásit Odesláno 10. července 2020 Ocel? To jsem nečekal. Takže i ten náramek je kov? To musela bejt docela drahá legrace, což?
Hugo666 Odesláno 10. července 2020 Nahlásit Odesláno 10. července 2020 Kupoval jsem to na ebay.com asi za 1500,- https://www.ebay.com/itm/DW5600-GW-M5610-Stainless-Steel-Black-Camouflage-Watch-Set-Watchband-Bezel-Case/372865927793?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=641791453267&_trksid=p2060353.m2749.l2649 Jinak takové ty tečky nejsou plastické. Celý povrch je hladký. Teď to pár dní nosím a jsem z nich nadšený
siwi Odesláno 10. července 2020 Nahlásit Odesláno 10. července 2020 Hmmm, to je dobrá cena. Celé to stojí za zvážení.Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk
Murphy97 Odesláno 14. července 2020 Nahlásit Odesláno 14. července 2020 Na vyslapu s mladejma Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Thomic Odesláno 15. července 2020 Nahlásit Odesláno 15. července 2020 Pracujeme na baráku, takže to chce něco odolného Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Franklin Odesláno 18. července 2020 Nahlásit Odesláno 18. července 2020 Casio Oceanus Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
emgee Odesláno 19. července 2020 Nahlásit Odesláno 19. července 2020 Jedna rozmazaná z dovolené Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Thomic Odesláno 19. července 2020 Nahlásit Odesláno 19. července 2020 Techmania Science Center Plzeň Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Daemonultimate Odesláno 23. července 2020 Nahlásit Odesláno 23. července 2020 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
kolky87 Odesláno 24. července 2020 Nahlásit Odesláno 24. července 2020 Na ruke dnes pracovné alkaidy, ale k nim dnes pribudli analogy (vyhral som na FB )Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
lub Odesláno 31. července 2020 Nahlásit Odesláno 31. července 2020 nejoblibenejsi casia Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Filip.J Odesláno 31. července 2020 Nahlásit Odesláno 31. července 2020 V 11. 5. 2020 v 17:52, M@chino napsal: Zjistil jsem, že na kolo už potřebuji ... lehké hodinky a hlavně viditelné ručičky ... koupeno za pár stokorun a velká spokojenost ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. @M@chino, co je to za model prosím? Těmi bych se taky rád zatížil.
M@chino Odesláno 1. srpna 2020 Nahlásit Odesláno 1. srpna 2020 před 19 hodinami, Filip.J napsal: @M@chino, co je to za model prosím? Těmi bych se taky rád zatížil. Ahoj ... SGW-500H. Zatím spokojenost ...
siwi Odesláno 3. srpna 2020 Nahlásit Odesláno 3. srpna 2020 Nový přírůstek. Koukal jsem po nich už dlouho. Být z kovu, další digitálky bych už nehledal. I takhle jsem z nich nadšený. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se