Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Taky se přidám. Hodinky sice už nějakou dobu mám, ale stále jsem váhal, zda u mně vydržídelší dobu.  Na chvilku jsem na cestách přesedlal na Seamastery GMT, ale už to nešlo a vrátil jsem se k Aquatimerům. No a při pohledu na novější produkci mi došlo, že tyto u mně zůstanou o něco déle, než bylo původně v plánu. Dokoupil jsem černou gumu (tah je super, ale na léto moc ne) a hodinky nesundávám z ruky. Fakt mě dostaly :-)

 

 

 

iwc_aquatimer_5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám. Hodinky sice už nějakou dobu mám, ale stále jsem váhal, zda u mně vydržídelší dobu.  Na chvilku jsem na cestách přesedlal na Seamastery GMT, ale už to nešlo a vrátil jsem se k Aquatimerům. No a při pohledu na novější produkci mi došlo, že tyto u mně zůstanou o něco déle, než bylo původně v plánu. Dokoupil jsem černou gumu (tah je super, ale na léto moc ne) a hodinky nesundávám z ruky. Fakt mě dostaly :-)

 

 

 

iwc_aquatimer_5.jpg

Myslím, že máme podobný vkus, Seamaster gmt a ted Aquatimery :-) jinak paráda, velka gratulace. Co plánuješ, abyh věděl po čem se začít poohlížet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažoval jsi k nim ten tah?

Podle mě pak dostanou úplně novej náboj...

Já jsem o nich dlouho přemýšlel :-)

 

iwc-portofino-chronograph-2011-08.jpeg

Pěknej,ale zatím jsem o tom ani nepřemýšlel, mám to na origo kůži tak není potřeba vyhazovat peníze... Ale máš pravdu, že by vypadaly o level lépe. Začnu hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...