Přejít na obsah

nooskiho hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Kožená bunda je oblíbeným prostředím pro focení hodinek.

Casio A700 super pohodlné retro digi s minerálním sklem, tenkým pouzdrem a perfektním podsvětlením.

f3ZRNFL.jpg

Black on black

Ny2Lmo3.jpg

Pilotky prostě do tohodle prostředí patří. Lumi je naprosto skvělá

aE93BAB.jpg

Tyhle pětky jsem už dlouho nevytáhl z krabice...

ctLirZ8.jpg

F91 - legenda

BvPJ3fE.jpg

GA-2100, hodně povedená géčka

eIBavFc.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pravdu máš, spracovaním puzdra sú na takmer na úrovni GS.

Na Sarx035 mne vadili 2 veci:

- spona bez mikroregulácie

- strojček 6r15, subjektívne sú podľa ETA2824-2 resp. Selitta SW200-1 lepšie aj z hľadiska presnosti aj vyhotovenia. 

P.S. Parádne foto ako je u teba zvykom :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diablo1st: děkuji, mě na těch SARXech štve ještě to, že je neumím vyfotit 😄 V reálu tak krásné hodinky a na fotkách to ne a ne zachytit

Q5VE4iT.jpg

Různé podoby pětek, trhací spona

MfFXBhx.jpg

Parádní lumi

uP4mXyi.jpg

Poněkud nudné pouzdro

DETGfEM.jpg

Super cifr v černobílé

94rYXam.jpg

Tady pro změnu s náznakem lumi

2xDTi7F.jpg

Vyfotil jsem i své otloukánky, jednou s lépe viditelnou lumi

GUerAJ8.jpg

Podruhé lehce jinak

bGMnT8A.jpg

Od té doby, co jsem jim pořídil gumový řemen, tak to jsou neskutečně pohodlné hodinky, o které se nemusím starat. Guma mi k potápkám sedí tak nějak nejlépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@siwi: děkuji 🙂

Dnes jsem se pokusil zachytit, jak mé různé hodinky svítí po nasvícení.

Nejdříve celá sestava (omlouvám se za otočená Géčka a nejdoucí Edifice bez baterie)

BuCJHey.jpg

Takhle to vypadá ihned po nasvícení

AjWSNbF.jpg

Po minutě

As24g5a.jpg

Po 2 minutách

jeHxaRW.jpg

Po 3 minutách

pb3TmQJ.jpg

Po 4 minutách

vdLxPXM.jpg

Po 9 minutách

dtFzE2F.jpg

Po 14 minutách

vbda338.jpg

Po 19 minutách

BTr1oe9.jpg

Po 24 minutách

BHikdRu.jpg

A tady něco po 25 minutách pokus o to, jak to reálně vypadá pro oči navyklé tmě

KUjAwGS.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srovnávačka a jako obvykle luxusní fotky detailů, fakt špica. Ta srovnávací fotka lumi je dobrá, jsem docela překvapenej.

@Pepino777: Laco určitě doporučuji, jsou to moc dobré pilotky. Měl jsem modrý experiment a ta modrá je super.

 

DSCN6035.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nooski - super srovnani, jak pise 5etter, tritiovky by se ti do kramu hodily ;)@Sphinxx - modre pilotky vypadaj na prvni pohled super, ale je to strasna opicarna, v konecnem dusledku. Jeste ten sunburst cifr k tomu. Prijde mi to podobne, jak full gold potapky (s tema se asi taky nikdo potapet nebude). Neber to zle, fotky mas super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak rikas o individualnim vkusu. Ja na modrou zas tak zatizeny nejsem. Jak rikam, na prvni pohled to vypada skvele, ale za sebe vim, ze kdyz bych si je poridil, tak za tyden budu litovat, ze jsem nevzal cernou utilitarni klasiku. Takhle je to mozna lepe vyjadrene nez s tou opicarnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapiska díky.Tritiovky chybí, ale zatím po žádných nepokukuji. Brzy by do sbírky měly přibýt jedny kousky s modrou lumi, která by měla být výkonem na úrovni želv, tak pak nahodím další srovnání.

Jinak k pilotkám resp. B-Uhrům: nejraději mám co nejbližší přiblížení originálům s ciferníkem typu A. Laco je za mě v tomto jasným králem. Ty moje nemají správné pouzdro ani ciferník díky logu. Ideálem pro každodenní nošení je dle mě Laco Memmingen ve 42 mm a s ručním nátahem nebo Westerland ve 45 mm. Pilotky musí být s ručním nátahem, v pouzdru, které odpovídá předloze, čistým ciferníkem bez data se správným fontem a bez data a lumi tak, jak to má Laco. Po stránce kalibrů uznávám Stowu, ale jejich modely jsou nějak zženštilé, IWC mi zase připomíná svými kreacemi cirkus. Prostě takhle to má vypadat: https://www.chronoshop.cz/laco-flieger-memmingen 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před víc jak rokem vybíral pilotiy, Laco Augsburg s modrým ciferníkem byly jasným favoritem. Nicméně přesto, že mám modrý cifr rád, dal jsem nakonec přednost klasické černé. Nějak se na to líp koukalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...