Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

 

 

to je normálka shopping blog :) chvíli jsem něco takového provozoval, hodně zdaru!

 

Podobnym vecem moc nerozumim, ale jak to muze byt vydelecny? Kdyz si chci neco koupit tak bud koupim prvni vec na kterou narazim a nepremyslim nad tim nebo si sezenu vice informaci, prectu par recenzi a pak koupim za nejlepsi cenu. Tady ty recenze jsou celkem o nicem, aspon me to tak pripadne. Ale jinak preji mnoho zdaru pri provozu, mozna je chyba ve me a ten projekt bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatím se tím ještě neživím, ale teď po návratu se mi honí hlavou, vrhnout se na technický dozor investora.

Tak kdyby chtěl někdo stavět barák nebo třeba továrnu, dejte vědět. Ohlídám , aby vám to nezmršili. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem programátor a seřizovač CNC obráběcích strojů. A právě proto mě fascinuje jak je možné vyrobit něco tak malého a přesného jako jsou součástky hodinového strojku.

 

A já jsem CNC do konce loňského roku opravoval.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musi byt dost nezazivna urednicina, co?

Posted Image

 

ono je to horší, když jste na té pozici, kde vidíte, že před vámi pochybilo X lidí a kvůli tomu dlužník musí platit v podstatě neoprávněně a vy když si jako jediný splníte své povinnosti řádně, tak ho možná pošlete pod most Upraveno uživatelem chacharoid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...