Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ta cena je mimo. Chvíli jsem nad nima přemýšlel, ale evidentně nejsem cilovka. Vůbec mám poslední dobou pocit, že ty hodinky nějak o*ebavam a kvantita vítězí nad kvalitou. Musím se nad sebou zamyslet. Vlastně ani nemám žádný dream watch. (že by Nautilus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som si na nich robil zálusk ale do tejto ceny nie. Radšej ST 1 za mna v každom prípade ktoré sa daju zohnať podstatne lacnejšie. Ak by som teraz mohol dokupovat neváhal by som ani minútu a tomuto sa vyhol a šiel rovno tam. Kým nájdem z roku 1988 tie ktoré majú byt moje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenový skok je to solidní, ale já osobně, ač už od Omegy nějaký ten pátek odloučen (a snad právě proto), v tom tu hodnotu vidím. Především tohle:

 

?Each one is assembled, timed, and regulated by a single watchmaker, so we're probably not going to see these watches in terribly large numbers in the immediate future. ?

- Hodinkee

 

Vezměme které hodinky jsou od prvního do posledního dílu z jednoho stolu? Od Omegy nic, Rolex v zásadě taky ne, u AP pokud vím jen Jumbo, Patek taky ne zcela vždycky a Lange taky jen u vrcholu nabídky. Tohle je v mých očích opravdu solidní argument pro. Daily watch od Omegy jsou normální Moony a pod těmi zjevně nechtějí podkopnout židli (proč taky, jsou super), tuhle politiku tedy naprosto chápu. Myslím, že to bude mít úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, ze u Lange tohle clovek ocekava, ale Omega neni Lange. Speedmastery jsou hodinky pro kosmonauty.

Vezměme které hodinky jsou od prvního do posledního dílu z jednoho stolu? Od Omegy nic, Rolex v zásadě taky ne, u AP pokud vím jen Jumbo, Patek taky ne zcela vždycky a Lange taky jen u vrcholu nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde tento kousek také přemrštěný, ale tohle je pro opravdové fainšmekry, které na to mají o nic víc nejde, Rolex si také koupí lidi co to neřeší, jen tady jsme hrstka srdcařů, kteří to budou řešit, jak by a co by a proč? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenový skok je to solidní, ale já osobně, ač už od Omegy nějaký ten pátek odloučen (a snad právě proto), v tom tu hodnotu vidím. Především tohle:

 

?Each one is assembled, timed, and regulated by a single watchmaker, so we're probably not going to see these watches in terribly large numbers in the immediate future. ?

- Hodinkee

 

Vezměme které hodinky jsou od prvního do posledního dílu z jednoho stolu? Od Omegy nic, Rolex v zásadě taky ne, u AP pokud vím jen Jumbo, Patek taky ne zcela vždycky a Lange taky jen u vrcholu nabídky. Tohle je v mých očích opravdu solidní argument pro. Daily watch od Omegy jsou normální Moony a pod těmi zjevně nechtějí podkopnout židli (proč taky, jsou super), tuhle politiku tedy naprosto chápu. Myslím, že to bude mít úspěch.

Ja bych si dovolil nesouhlasit, v Langem jsem byl a kazdy kus stavi jeden clovek, respektive kazdy kus se postavi, udela se zakladni kontrola a pote se opet rozlozi, jestli si dobre pamatuji tak prvni sestaveni muze delat nekdo jiny nez druhe finalni sestaveni, v pripade Datographu se pak toto sestaveni muze delat klidne 6x dokud hodinar neni spokojen s funkci tlacitek.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si dovolil nesouhlasit, v Langem jsem byl a kazdy kus stavi jeden clovek, respektive kazdy kus se postavi, udela se zakladni kontrola a pote se opet rozlozi, jestli si dobre pamatuji tak prvni sestaveni muze delat nekdo jiny nez druhe finalni sestaveni, v pripade Datographu se pak toto sestaveni muze delat klidne 6x dokud hodinar neni spokojen s funkci tlacitek.

Počkej, vždyť jsme tam byli společně Já mám zato, že to jsme byli v tom lepším departmentu, ale nestavěly se tam náhodou (na té cca prostřední stanici, jak tam bylo plno mladých) i posunem od stanoviště ke stanovišti? Ty Datography jsou jasný, zkrátka vyšší komplikace, to byla ta poslední zastávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...