Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ad Izrael: Príde mi úplne neuveriteľné, že na tomto serveri čítam príspevky s úplne rovnakou rétorikou, akú používali v ruskej štátnej televízii po vpáde na Ukrajinu - „riešenie“ atómovkami, morálne ospravedlňovanie kolektívneho trestu až genocídy...

OK, žumpa, ale aj tak sú tieto myšlienky súčasťou verejnej debaty. To ruské myslenie je tu poriadne zakorenené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať jde OSN do prdele

Členové Rady OSN pro lidská práva během pondělního zasedání uctili památku obětí „z okupovaného palestinského území a odjinud“. Pákistánský velvyslanec Zaman Mehdi ve svém projevu před pietním aktem přímo nezmínil Izrael a jeho oběti.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Ad Izrael: Príde mi úplne neuveriteľné, že na tomto serveri čítam príspevky s úplne rovnakou rétorikou, akú používali v ruskej štátnej televízii po vpáde na Ukrajinu - „riešenie“ atómovkami, morálne ospravedlňovanie kolektívneho trestu až genocídy...

OK, žumpa, ale aj tak sú tieto myšlienky súčasťou verejnej debaty. To ruské myslenie je tu poriadne zakorenené.

Čus. Vlákno jsem prošel. Mám dvě otázky:

1. Ve kterém příspěvku se ve věci Izrael versus Hamás nachází slovo atom, atomovka, atomový ... atd ...? Píšeš zde o řešení atomovkami. Prosím, vylep sem tedy odkaz.

2. Píšeš o morálním ospravedlňování kolektivního trestu až genocidy. Která z myšlenek, zde napsaných, by šla subsumovat pod zločin genocidy? Prosím, vylep sem tedy odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Zlý Jabko napsal:

Nejde neobdivovat sebeovládání IDF, když za ten masakr dětí ještě neudělali z Gazy radioaktivní sklo.


Oni nemohou. A maji situaci mnohem slozitejsi nez Hamas. 
1) Kvuli rukojmim. Ze vsech koutu sveta. Takze jim do toho keca hromada vlad. 

2) Kazda jeho vojenska akce s dopadem na palestinske civilni obyvatelstvo povzbudi tisice a tisice dalsich magoru. A ti budou zabijet izraelce po celem svete. Tentokrat uz ne vojaky a civilisty v Izraeli, ale ciste civilisty. Deti a zeny a rodiny po celem svete. 

Izrael to musi udelat tak, aby neradikalizoval dalsi mnozstvi magoru.

Jinak me zaujalo, ze Hamas byl schopen postavit detekcni system na letadla, ktery maskoval za solarni panely / ohrivace./

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho tvého odkazu:

Nemám. Spíš zlobu. K Hamásu cítím strašnou nenávist. Tak velkou, že se to ani popsat nedá. Já, takový lidumil! Vždycky jsem tvrdila, že se musí rozlišovat. Že ani po teroristických útocích nelze přistupovat k plošným vendetám, protože vedle zločinců žije v Gaze i spousta nevinných civilistů. Teď už mě to nezajímá. Vůbec. Gaza se musí srovnat se zemí. Musí se zrušit. Se vším všudy. A obyčejní Palestinci? Ať si utečou třeba do Egypta, jestli tam o ně budou stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, wawrik napsal:

Ad Izrael: Príde mi úplne neuveriteľné, že na tomto serveri čítam príspevky s úplne rovnakou rétorikou, akú používali v ruskej štátnej televízii po vpáde na Ukrajinu - „riešenie“ atómovkami, morálne ospravedlňovanie kolektívneho trestu až genocídy...

OK, žumpa, ale aj tak sú tieto myšlienky súčasťou verejnej debaty. To ruské myslenie je tu poriadne zakorenené.

U nezúčastněných takhle velký masakr snadno vyvolá touhu po jednoduchém řešení (a odplatě). I pro nezúčastněné je to totiž útok na naší formu civilizace. A u zúčastněných, kteři jsou defacto ve válce, je černobilé vidění světa dokonce žádoucí. Obvykle to takhle funguje bez ohledu na hodnotu IQ (na to jsi asi v povzdechu ohledně Chronomagu narážel). 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obtížná otázka jak bojovat s teroristy kteří se kryjí za civilisty / školy nemocnice atd/ a neublizit civilistům/ téměř neřešitelné 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...