Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mne konkretne taky nikdy nic neprovedl a zodpovedne prohlasuju, ze je to blb. Kdyz to vemu bulvarne a pominu jeho teorie o konkurenceschopnosti kvuli pokusum trochu setrit prirodu a resit klimatickou zmenu, nejvic me bavi jak se stylizuje do role borce a rovnyho chlapa pak kdyz se ho nekdo zepta treba na jim vydanou knizku o piti Sava, nebo na ty jeho zappery a plazmove generatory, krouti se jak petiletej kluk pristizenej u kradeni bonbonku. “To segra, to maminka, beeee”:)

Upraveno uživatelem Micey
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Koukam, ze Filip slapnul na kuri oko mnoha lidem i zde na foru gentlemanu. By me zajimalo co ti udelal tak strasnyho, ze ho nazyvas blbem.

Neudělal mi vůbec nic. A jestli sis z toho, co jsem napsal všimnul jenom toho, tak to asi nemá cenu dál pitvat. A vůbec lituju, že jsem reagoval. Nemá to totiž žádnou cenu. Udělal jsem chybu a uznávám jí ( a tou chybou nemyslím zmínku o něm, ale ztrátu času v debatě )

Upraveno uživatelem tommasini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Micey napsal:

Mne konkretne taky nikdy nic neprovedl a zodpovedne prohlasuju, ze je to blb. Kdyz to vemu bulvarne a pominu jeho teorie o konkurenceschopnosti kvuli pokusum trochu setrit prirodu a resit klimatickou zmenu, nejvic me bavi jak se stylizuje do role borce a pak kdyz se ho nekdo zepta treba na jim vydanou knizku o piti Sava, krouti se jak petiletej kluk pristizenej u kradeni bonbonku. “To segra, to maminka, beeee”:)

Tys tu knizku cetl? Jsi si jistej,ze tam je neco o savu? Nebo to je jen prezvatej blabol od Danuse? 

  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Bert napsal:

Zcela bez ohledu na mé předky říkám: nacistický pozdrav by měl být automatická stopka v jakékoli zemi. Pro mne ten borec je špína a nic víc. Tím to pro mne končí.

Ok, beru. S tim se neda nez souhlasit. Dal se v tom pitvat nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Thomas napsal:

V Mnichově je zelená plaketa už min 10 let..

To ano, ale průjezd centrem=dálnice, dálnice, byl volnej, jen odbočky bokem byly s plaketou, teď už je i průjezd s plaketou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, tommasini napsal:

Neudělal mi vůbec nic. A jestli sis z toho, co jsem napsal všimnul jenom toho, tak to asi nemá cenu dál pitvat. A vůbec lituju, že jsem reagoval. Nemá to totiž žádnou cenu. Udělal jsem chybu a uznávám jí ( a tou chybou nemyslím zmínku o něm, ale ztrátu času v debatě )

No vsimnul jsem si narazky na nacka Turka, pak neco o ruseni EU a vitani slovanskych bratru. Takova smesice vseho. 😉

  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale hlavne klid. Ja se na to vsechno ptam, protoze me to fakt zajima. Ja uz ho dlouho sleduju ale zase nejsem uplne zaslepenej. On rika o greendealu A, a odpurci rikaj "savo,nacek,blb, atd. Ale ani jedno neni odpoved na to co me zajima. Chtel bych si udelat ucelenej nazor, ale zatim neni moc z ceho. On rika, ze se tu likviduje prumysl a odpoved je," Ale vy mate svicen s hakovejma krizema." To je argument jak svina. 🙂

  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dyk on opakuje stokrat vyvraceny klausoviny.. Takovyto, ze Evropa ztraci konkurenceschopnost investicema do zelenejch technologii a nucenim podniku do transformace, no, presne naopak, podivejme se na vyvoj v Cine a jejich export. Kecy o tom, ze nema cenu se snazit, kdyz Evropa dela 8% emisi.. nojo, jenze Evropa si je uz nadelala a vypustila od poloviny devatenactyho stoleti. Plus, 90% jednodussich a klidne energeticky narocnejch vyrob mame v Asii. Nemluve o tom zpochybnovani clovekem zpusobeny klimaticky zmeny, coz asi nema smysl komentovat. Kdyz o necem vis hovno (jako ja) a sto studii od klimatologu ti rekne neco a pak najdes jednu, ktera rika opak, cemu budes verit?:)

  • Like 2
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netreba dalsiho komentare…

Lisabonská strategie byla přijata Evropskou radou v březnu roku 2000 v Lisabonus cílem vytvořit z Evropské unie do roku 2010 „nejdynamičtější a nejkonkurenceschopnější ekonomiku světa založenou na znalostech, schopnou udržitelného hospodářského růstu, vytváření více kvalitních pracovních příležitostí a zachovávající sociální soudržnost“. 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lisabonská_strategie

  • Haha 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu Savu ještě-osobně znám člověka z práce, měl kdysi problémy se střevama nebo žaludkem a pil Savo. No a přežil, asi mu to vyrajbovalo orgány, nepamatuju kolik toho vypil ale je mu cca 70 a v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, petr_cha napsal:

Pojdme do toho.. kdo z nas vydrzi Savo nejdyl, dostane putovni Monstra... :-))
 

Ja bych zacal vic zlehka. Napr kdysi na tabore jsme se sazeli, kdo vypije 3l mlika za hodinu. Ty zavery byvaly celkem zajimavy. 

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Bert napsal:

Dostudováno. To je úplně na píču. Samozřejmě , že německá platí pouze v Německu, rakouská v Rakousku atd. Může mi tedy někdo vysvětlit, kam kráčí naše sjednocená Evropa? Teda, raději mi to nevysvětlujte .....

To se mi nezda. Proč bych měl mít německou, když mi ji dají u nas. Eviduje se to v nějaké centrální databázi co mi řekli na stk. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daji ti ji u nas na STK, ale treba tahle konkterni plati jen v Nemecku (presne tu z odkazu mam porizenou prave na STK pro ucely cesty do Berlina). 
https://www.ekologickaznamka.cz/ekologicka-znamka-nemecko/

A vtipny v kontextu jinych eko aktivit je, ze na naftaka v klidu dostanes c. 4 = zelenou= nejlepsi verzi. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, warann napsal:

A vtipny v kontextu jinych eko aktivit je, ze na naftaka v klidu dostanes c. 4 = zelenou= nejlepsi verzi. 

 

Proč bych neměl? X5 3,0D 2008 rok. Když už mi tam ty zelený buzny vnutily EGR a DPF, čímž dokurvily optimální funkčnost motoru a zvýšily uměle spotřebu i emise celkově. Jasně, že mám zelenou čtyřku. Stejně jako tříletej benzíňák, co mi stojí hned vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...